Arende OÜ
Registrisse kantud 16088876Arende OÜ (registrikood 16088876) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Reola küla, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 81211). 2025. aasta müügitulu oli 59 722 eurot ja puhaskasum 2 816 eurot, bilansimaht 43 068 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Renee Tamm. Juhatuse liige on Renee Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.11.2020 (5 a 11 k) · Unipiha tee 8, Reola küla, 61707
Registriandmed KMKR EE102539424 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102539424
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 15,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,0 % | 2024: 19,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,7 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 6,9 |
| Müügitulu kasv | +26,6 % | 2024: +25,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 722 | 47 167 | 37 647 | 42 663 | 39 826 |
| Puhaskasum | 2 816 | 7 293 | 11 838 | 5 548 | 10 374 |
| Käibevara | 10 336 | 15 444 | 8 246 | 8 295 | 13 202 |
| Põhivara | 32 732 | 24 360 | 27 884 | 36 341 | 6 522 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 068 | 39 804 | 36 130 | 44 636 | 19 724 |
| Kohustised kokku | 2 700 | 2 253 | 5 872 | 26 216 | 6 850 |
| Omakapital | 40 368 | 37 551 | 30 258 | 18 420 | 12 874 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 15,5 % | 31,4 % | 13,0 % | 26,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 336 € · 24,0 %
- Põhivara 32 732 € · 76,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 700 € · 6,3 %
- Omakapital 40 368 € · 93,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 076 € | 1 390 € | 19 620 € | 1 |
| II kv 2026 | 7 407 € | 3 240 € | 23 478 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 742 € | 1 318 € | 9 051 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 540 € | 2 625 € | 11 116 € | 2 |
| III kv 2025 | 5 548 € | 1 845 € | 25 254 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 438 € | 1 770 € | 14 889 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 137 € | 1 392 € | 7 487 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 477 € | 1 053 € | 14 170 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 540 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 891 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOleme usaldusväärne ja pikaajalise kogemusega puhastusettevõte, mis keskendub kvaliteedile ning samas peab tähtsaks ka kliendisõbralikke lahendusi.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50158821 / 4
-
11.05.2023Muutmiskanne Ä 50158821 / 3
-
16.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50158821 / 2
-
02.11.2020Esmakanne Ä 50158821
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |