7aura OÜ
Registrisse kantud 160896347aura OÜ (registrikood 16089634) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2024. aasta müügitulu oli 8 023 eurot ja puhaskasum 1 954 eurot, bilansimaht 31 927 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Priit Roosimägi. Juhatuse liige on Priit Roosimägi. Maksuvõlg on 373,19 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2020 (5 a 11 k) · Laulupeo pst 13, Tartu linn, 51006
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 24,4 % | 2023: 41,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 49,8 % | 2023: 3,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,3 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +199,3 % | 2023: +47,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 023 | 2 681 | 1 814 | 0 |
| Puhaskasum | 1 954 | 1 112 | 861 | 0 |
| Käibevara | 3 927 | 1 973 | 861 | – |
| Põhivara | 28 000 | 28 000 | 28 000 | 28 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 927 | 29 973 | 28 861 | 28 000 |
| Kohustised kokku | 28 000 | – | – | – |
| Omakapital | 3 927 | 29 973 | 28 861 | 28 000 |
| Kasumimarginaal | 24,4 % | 41,5 % | 47,5 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 927 € · 12,3 %
- Põhivara 28 000 € · 87,7 %
- Pikaajalised kohustised 28 000 € · 87,7 %
- Omakapital 3 927 € · 12,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 87,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 16 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 373,19 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Roosimägi
- SuperFlow OÜ Tegelik kasusaaja
- Kuldajastu Ettevõtmised OÜ Osanik
- Valguse Keskused MTÜ Juhatuse liige
- Valguse Keskus OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Valguslinn Juhatuse liige
- Star Creations OÜ Osanik
- Leylines OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaulupeo pst 13, Tartu linn, 51006
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.08.2026Muutmiskanne Ä 50158896 / 5
-
13.05.2024Muutmiskanne Ä 50158896 / 4
-
01.11.2023Muutmiskanne Ä 50158896 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50158896 / 2
-
03.11.2020Esmakanne Ä 50158896
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.07.2024 | Mikroettevõtja |