3INS OÜ
Registrisse kantud 161013293INS OÜ (registrikood 16101329) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 623 053 eurot ja puhaskasum 153 180 eurot, bilansimaht 223 122 eurot. Juhatuse liikmed on Lauri Vaaks, Taisto Tammearu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.11.2020 (5 a 11 k) · Kalasadama tn 4, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102309913 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102309913
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 24,6 % | 2024: 32,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,4 % | 2024: 98,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,8 % | 2024: 64,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +17,6 % | 2024: +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 623 053 | 529 946 | 495 509 | 471 318 | 188 622 |
| Puhaskasum | 153 180 | 171 665 | 84 278 | 180 794 | 45 354 |
| Käibevara | 205 595 | 247 756 | 214 448 | 211 524 | 74 652 |
| Põhivara | 17 527 | 21 857 | 27 327 | 26 937 | 10 495 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 223 122 | 269 613 | 241 775 | 238 461 | 85 147 |
| Kohustised kokku | 67 391 | 95 012 | 63 849 | 54 813 | 37 293 |
| Omakapital | 155 731 | 174 601 | 177 926 | 183 648 | 47 854 |
| Kasumimarginaal | 24,6 % | 32,4 % | 17,0 % | 38,4 % | 24,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 205 595 € · 92,1 %
- Põhivara 17 527 € · 7,9 %
- Lühiajalised kohustised 67 391 € · 30,2 %
- Omakapital 155 731 € · 69,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 84 181 € | 23 391 € | 183 641 € | 6 |
| II kv 2026 | 53 691 € | 22 520 € | 163 864 € | 6 |
| I kv 2026 | 46 206 € | 22 064 € | 132 002 € | 6 |
| IV kv 2025 | 39 902 € | 25 339 € | 127 343 € | 5 |
| III kv 2025 | 103 075 € | 27 250 € | 169 312 € | 6 |
| II kv 2025 | 57 480 € | 26 144 € | 187 554 € | 6 |
| I kv 2025 | 75 393 € | 26 472 € | 154 584 € | 6 |
| IV kv 2024 | 45 179 € | 26 580 € | 102 176 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 060 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 797 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 45,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 61 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 499 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Vaaks
- RicoTech OÜ Juhatuse liige
- F4 OÜ Osanik
- Pargirahu OÜ Tegelik kasusaaja
-
Notoki OÜ
- Pargirahu OÜ Osanik
-
Taisto Tammearu
- Pargirahu OÜ Tegelik kasusaaja
- Notoki OÜ Tegelik kasusaaja
-
RicoTech OÜ
- Pargirahu OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Notoki OÜ 33,36 %
-
RicoTech OÜ 33,32 %
-
Mulgi Elekter OÜ 33,32 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 98,4 %
- 22. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 25 530 €
- 37. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 24,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50160202 / 2
-
18.11.2020Esmakanne Ä 50160202
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |