Menko OÜ
Registrisse kantud 16104629Menko OÜ (registrikood 16104629) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 432 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Kuzmenko. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Anna Kuzmenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.11.2020 (5 a 10 k) · Vitamiini tn 7, Tartu linn, 50412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -94,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: -112,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −88,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 2 900 | 24 900 | 31 110 | 43 227 |
| Puhaskasum | 0 | -2 740 | -17 401 | -1 251 | 23 824 |
| Käibevara | 2 432 | 2 432 | 2 320 | 23 678 | 24 485 |
| Põhivara | 0 | 0 | 4 004 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 432 | 2 432 | 6 324 | 23 678 | 24 485 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 1 152 | 1 105 | 661 |
| Omakapital | 2 432 | 2 432 | 5 172 | 22 573 | 23 824 |
| Kasumimarginaal | – | -94,5 % | -69,9 % | -4,0 % | 55,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 432 € · 100,0 %
- Omakapital 2 432 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 1 478 € | 1 614 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 1 952 € | 2 135 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 2 352 € | 2 567 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 1 504 € | 1 628 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 2 325 € | 2 536 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 3 133 € | 3 400 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 2 546 € | 2 771 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 1 739 € | 1 909 € | 0 € | 1 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 493 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 538 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AR-HOUSE OÜ | 100 % | 2 684 € | 02.09.2023 | 80 231 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
AR-HOUSE OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50160565 / 3
-
30.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50160565 / 2
-
23.11.2020Esmakanne Ä 50160565
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.02.2022 | Mikroettevõtja |