Concient OÜ
Registrisse kantud 16108353Concient OÜ (registrikood 16108353) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Maarja alevik, tegevusala psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus (EMTAK 86931). 2025. aasta müügitulu oli 3 500 eurot ja puhaskasum 2 150 eurot, bilansimaht 25 266 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heidy Õunapuu. Juhatuse liige on Heidy Õunapuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.11.2020 (5 a 10 k) · Ehitajate tee 4, Väike-Maarja alevik, 46202
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 61,4 % | 2024: 92,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,5 % | 2024: 57,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 98,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 51,8 |
| Müügitulu kasv | −75,5 % | 2024: +308,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 500 | 14 300 | 3 500 | 13 764 | 25 245 |
| Puhaskasum | 2 150 | 13 206 | 2 959 | 5 641 | 16 498 |
| Käibevara | 25 266 | 23 572 | 9 951 | 8 142 | 18 998 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 266 | 23 572 | 9 951 | 8 142 | 18 998 |
| Kohustised kokku | 0 | 455 | – | – | – |
| Omakapital | 25 266 | 23 117 | 9 951 | 8 142 | 18 998 |
| Kasumimarginaal | 61,4 % | 92,3 % | 84,5 % | 41,0 % | 65,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 266 € · 100,0 %
- Omakapital 25 266 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 1 624 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 541 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heidy Õunapuu
- Eesti Dialektilise Käitumisteraapia Assotsiatsioon Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 500 | 3 600 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Vallavalitsus · maksed 3 500 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50160976 / 3
-
14.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50160976 / 2
-
27.11.2020Esmakanne Ä 50160976
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Mikroettevõtja |