Clinical Research Fund OÜ
Registrisse kantud 16114591Clinical Research Fund OÜ (registrikood 16114591) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 3 981 267 eurot ja puhaskasum 3 061 651 eurot, bilansimaht 7 033 742 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Scientific Adventures Ltd. Juhatuse liikmed on Nathan Andrew Dundovic, Sophie Marie Dundovic. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.12.2020 (5 a 10 k) · Veskiposti tn 2-1002, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102341670 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102341670
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 76,9 % | 2024: 81,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,1 % | 2024: 78,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 14,3 |
| Müügitulu kasv | +6,8 % | 2024: +246,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 981 267 | 3 727 902 | 1 077 172 | 222 827 | 37 955 |
| Puhaskasum | 3 061 651 | 3 025 163 | 742 956 | 185 055 | 30 634 |
| Käibevara | 336 154 | 3 360 549 | 963 681 | 227 372 | 31 474 |
| Põhivara | 6 697 588 | 750 207 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 033 742 | 4 110 756 | 963 681 | 227 372 | 31 474 |
| Kohustised kokku | 93 450 | 234 615 | 5 036 | 11 683 | 840 |
| Omakapital | 6 940 292 | 3 876 141 | 958 645 | 215 689 | 30 634 |
| Kasumimarginaal | 76,9 % | 81,1 % | 69,0 % | 83,0 % | 80,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 336 154 € · 4,8 %
- Põhivara 6 697 588 € · 95,2 %
- Lühiajalised kohustised 93 450 € · 1,3 %
- Omakapital 6 940 292 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 927 € | 0 € | 1 683 € | 0 |
| IV kv 2025 | 227 € | 0 € | 252 524 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 109 € | 0 |
| II kv 2025 | 398 € | 0 € | 1 269 € | 0 |
| I kv 2025 | 134 € | 0 € | 135 143 € | 0 |
| IV kv 2024 | 158 € | 0 € | 423 975 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
B2baltics consulting OÜ
- Liqfeed OÜ Muu roll
- Distream OÜ Muu roll
- Forecr OÜ Muu roll
- Mellifluous OÜ Muu roll
- EUROPE TELECOM OÜ Muu roll
- Dataforest OÜ Muu roll
- V&D Systems OÜ Muu roll
- Greenfield trading OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 161,4 %
- 2. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 3 061 651 €
- 3. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 76,9 %
- 5. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 6 940 292 €
- 8. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 7 033 742 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.06.2026Muutmiskanne Ä 50161623 / 9
-
13.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50161623 / 8
-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50161623 / 7
-
12.06.2025Muutmiskanne Ä 50161623 / 6
-
29.11.2024Muutmiskanne Ä 50161623 / 5
-
20.12.2023Muutmiskanne Ä 50161623 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50161623 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50161623 / 2
-
04.12.2020Esmakanne Ä 50161623
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.04.2023 | Väikeettevõtja |