Ethical Ventures OÜ
Registrisse kantud 16115159Ethical Ventures OÜ (registrikood 16115159) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 1 341 eurot, bilansimaht 2 706 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gorlev Limited OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Scott Alan Levy. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.12.2020 (5 a 10 k) · Suur-Laagri tn 12, Tallinn, 10415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.12–30.11
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.12 – 30.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 49,6 % | 2024: -103,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 1 341 | -1 135 | -265 | 0 | – |
| Käibevara | 2 706 | 1 100 | 2 235 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 706 | 1 100 | 2 235 | 2 500 | 2 500 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 706 | 1 100 | 2 235 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 706 € · 100,0 %
- Omakapital 2 706 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Scott Alan Levy
- Triangularity OÜ Likvideerija Likvideerimisel Maksuvõlg
- The Babylon Bar OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- 38vl Administration OÜ Juhatuse liige
- Gorlev Limited OÜ Juhatuse liige
- XTCC Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
- arvop teenused OÜ Juhatuse liige
-
Gorlev Limited OÜ
- The Babylon Bar OÜ Osanik Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| XTCC Holdings OÜ | 100 % | 2 500 € | 25.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Gorlev Limited OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
XTCC Holdings OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50161694 / 4
-
31.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50161694 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50161694 / 2
-
07.12.2020Esmakanne Ä 50161694
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |