EISS CO OÜ
Registrisse kantud 16117342EISS CO OÜ (registrikood 16117342) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala raamatute jaemüük (EMTAK 47611). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -252 eurot, bilansimaht 27 144 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mia Eisler. Juhatuse liige on Mia Eisler. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.12.2020 (5 a 10 k) · Lucca tn 28, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatute jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 21,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −30,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 12 826 | 18 548 | 26 330 | 50 216 |
| Puhaskasum | -252 | 2 732 | 3 666 | 14 650 | 3 870 |
| Käibevara | 27 144 | 27 396 | 24 663 | 21 010 | 6 370 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 144 | 27 396 | 24 663 | 21 010 | 6 370 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 27 144 | 27 396 | 24 663 | 21 010 | 6 370 |
| Kasumimarginaal | – | 21,3 % | 19,8 % | 55,6 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 144 € · 100,0 %
- Omakapital 27 144 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mia Eisler
- Velvedean Trade OÜ Juhatuse liige
- EISS OÜ Juhatuse liige
- Velvedean OÜ Osanik
- VELVEDEAN INT OÜ Tegelik kasusaaja
- Velvedean Co OÜ Osanik
- EISS INT OÜ Tegelik kasusaaja
- Blanera FI OÜ Juhatuse liige
- EISS PLUS OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50161946 / 2
-
09.12.2020Esmakanne Ä 50161946
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |