OÜ Werrocrew
Registrisse kantud 16119335OÜ Werrocrew (registrikood 16119335) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Ruuksu küla, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2024. aasta müügitulu oli 39 991 eurot ja puhaskasum 39 620 eurot, bilansimaht 213 752 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eimar Hallop. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Eimar Hallop. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2020 (5 a 10 k) · Hallopi, Ruuksu küla, 66280
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 99,1 % | 2023: 107,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,3 % | 2023: 35,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,1 % | 2023: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2023: 14,9 |
| Müügitulu kasv | +0,1 % | 2023: −0,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 991 | 39 968 | 39 994 | 22 116 |
| Puhaskasum | 39 620 | 43 014 | 54 129 | 23 469 |
| Käibevara | 67 379 | 92 781 | 26 010 | 22 849 |
| Põhivara | 146 373 | 34 077 | 52 801 | 2 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 213 752 | 126 858 | 78 811 | 24 849 |
| Kohustised kokku | 51 020 | 6 246 | 1 213 | 1 380 |
| Omakapital | 162 732 | 120 612 | 77 598 | 23 469 |
| Kasumimarginaal | 99,1 % | 107,6 % | 135,3 % | 106,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 67 379 € · 31,5 %
- Põhivara 146 373 € · 68,5 %
- Lühiajalised kohustised 51 020 € · 23,9 %
- Omakapital 162 732 € · 76,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 94 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 36 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 20 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 24 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eimar Hallop
- Tammel Ehitus Werro OÜ Juhatuse liige
- aktsiaselts Võru Hallid Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Kauhur Grupp OÜ Osanik Maksuvõlg
- Viskre OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kagu-Eesti Lihatööstus OÜ Juhatuse liige
- Kauhur OÜ Osanik
- Rõuge Tantsuselts KÄSIKÄES Juhatuse liige
- Rõuge vald, Rõuge alevik, Pargi tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tammel Ehitus Werro OÜ | 40 % | 4 236 € | 02.10.2024 | 4 111 487 €2025 |
| Finest-Hall Factory OÜ | 0,07 % | 8 € | 04.03.2021 | 5 165 816 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Finest-Hall Factory OÜ 0,07 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHallopi, Ruuksu küla, 66280
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 788 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rõuge Vallavalitsus · maksed 3 788 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.01.2024Muutmiskanne Ä 50162153 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50162153 / 2
-
11.12.2020Esmakanne Ä 50162153
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 28.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.01.2024 | Mikroettevõtja |