MultiTeam OÜ
Registrisse kantud 16119571MultiTeam OÜ (registrikood 16119571) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2023. aasta müügitulu oli 39 665 eurot ja puhaskasum 7 191 eurot, bilansimaht 17 390 eurot. Ettevõtte ainuomanik on IV66 MTÜ. Juhatuse liige on Indrek Vürst. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2020 (5 a 10 k) · Rõika tn 14, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE102906099 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102906099
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 2022: 25,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,9 % | 2022: 59,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2022: 84,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,6 | 2022: 6,5 |
| Müügitulu kasv | +93,3 % | 2022: +1 035,9 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 665 | 20 515 | 1 806 |
| Puhaskasum | 7 191 | 5 283 | 1 023 |
| Käibevara | 17 390 | 10 416 | 3 531 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 390 | 10 416 | 3 531 |
| Kohustised kokku | 1 385 | 1 602 | – |
| Omakapital | 16 005 | 8 814 | 3 531 |
| Kasumimarginaal | 18,1 % | 25,8 % | 56,6 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 390 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 385 € · 8,0 %
- Omakapital 16 005 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 198 € | 1 424 € | 18 620 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 450 € | 1 424 € | 18 998 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 003 € | 1 320 € | 18 161 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 107 € | 1 110 € | 20 996 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 045 € | 1 110 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 045 € | 1 110 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 076 € | 1 142 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 031 € | 1 096 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 733 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 475 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 207 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Vürst
- IV66 MTÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Artebalt OÜ Juhatuse liige
- 1Kahest Grupp OÜ Prokurist
-
IV66 MTÜ
- Flowene OÜ Osanik Maksuvõlg
- 1Kahest Grupp OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
IV66 MTÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRõika tn 14, Tallinn, 10617
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50162181 / 6
-
18.08.2023Muutmiskanne Ä 50162181 / 5
-
10.08.2023Muutmiskanne Ä 50162181 / 4
-
21.01.2021Ümberkujundamiskanne Ä 50162181 / 3
-
19.01.2021Muutmiskanne Ä 50162181 / 2
-
11.12.2020Esmakanne Ä 50162181
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 11.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.03.2024 | Mikroettevõtja |