roasdriven OÜ
Registrisse kantud 16124260roasdriven OÜ (registrikood 16124260) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 379 137 eurot ja puhaskasum -1 476 591 eurot, bilansimaht 2 083 171 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juan Bosco Garcia Puig. Juhatuse liige on Juan Bosco Garcia Puig. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2020 (5 a 10 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102325887 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102325887
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -107,1 % | 2024: 99,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -119,6 % | 2024: 57,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,3 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 1 176,9 |
| Müügitulu kasv | −12,0 % | 2024: +114,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 379 137 | 1 566 903 | 729 283 | 332 294 | 231 692 |
| Puhaskasum | -1 476 591 | 1 553 971 | 690 258 | 267 585 | 197 280 |
| Käibevara | 2 083 171 | 2 713 900 | 1 159 923 | 470 936 | 202 508 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 083 171 | 2 713 900 | 1 159 923 | 470 936 | 202 508 |
| Kohustised kokku | 848 169 | 2 306 | 2 300 | 3 571 | 2 728 |
| Omakapital | 1 235 002 | 2 711 594 | 1 157 623 | 467 365 | 199 780 |
| Kasumimarginaal | -107,1 % | 99,2 % | 94,6 % | 80,5 % | 85,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 083 171 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 848 169 € · 40,7 %
- Omakapital 1 235 002 € · 59,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 435 090 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 410 572 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 459 648 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 411 808 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 380 927 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 € | 0 € | 316 082 € | 0 |
| I kv 2025 | 186 € | 0 € | 530 302 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 476 711 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 145 030 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 1 476 591 €
- 8. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 60,7 %
- 36. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 12,0 %
- 49. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 5,8 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50162676 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50162676 / 3
-
22.01.2021Muutmiskanne Ä 50162676 / 2
-
18.12.2020Esmakanne Ä 50162676
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |