ClarinoMusic OÜ
Registrisse kantud 16126849ClarinoMusic OÜ (registrikood 16126849) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 11 891 eurot ja puhaskasum 6 002 eurot, bilansimaht 6 613 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Helena Tuuling. Juhatuse liige on Helena Tuuling. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2020 (5 a 9 k) · Vana-Kalamaja tn 43-1, Tallinn, 10415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,5 % | 2024: 38,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 115,8 % | 2024: 185,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,4 % | 2024: 38,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −41,6 % | 2024: +21,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 891 | 20 353 | 16 785 | 16 680 | 12 780 |
| Puhaskasum | 6 002 | 7 880 | 9 173 | 15 525 | 9 673 |
| Käibevara | 4 595 | 7 574 | 12 080 | 22 698 | 12 173 |
| Põhivara | 2 018 | 3 404 | 4 791 | 5 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 613 | 10 978 | 16 871 | 27 698 | 12 173 |
| Kohustised kokku | 1 430 | 6 727 | 4 000 | – | – |
| Omakapital | 5 183 | 4 251 | 12 871 | 27 698 | 12 173 |
| Kasumimarginaal | 50,5 % | 38,7 % | 54,6 % | 93,1 % | 75,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 595 € · 69,5 %
- Põhivara 2 018 € · 30,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 430 € · 21,6 %
- Omakapital 5 183 € · 78,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 1 430 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 987 € | 560 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 4 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 2 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 477 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Helena Tuuling
- Mittetulundusühing Ansambel U Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Tallinna Uue Muusika Ansambel Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 725 | 3 278 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Kontsert · maksed 960 €
- SA Eesti Riiklik Sümfooniaorkester · maksed 444 €
- Pärnu Linnaorkester · maksed 321 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50162907 / 4
-
10.03.2022Muutmiskanne Ä 50162907 / 3
-
25.01.2022Muutmiskanne Ä 50162907 / 2
-
04.01.2022Muutmiskanne Ä 50162907 / M2
-
23.12.2020Esmakanne Ä 50162907
-
22.12.2020Esmakanne Ä 50162907 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Mikroettevõtja |