Eippa WSOperations OÜ
Registrisse kantud 16127903Eippa WSOperations OÜ (registrikood 16127903) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sideseadmete tootmine (EMTAK 26301). 2025. aasta müügitulu oli 11 274 730 eurot ja puhaskasum 103 331 eurot, bilansimaht 10 144 397 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Swappie Oy. Juhatuse liige on Jussi Pentti Nestori Lystimäki. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.12.2020 (5 a 9 k) · Saeveski tn 10a, Tallinn, 11214
Registriandmed KMKR EE102328745 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102328745
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sideseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,0 % | 2024: -27,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,7 % | 2024: 49,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −18,0 % | 2024: −85,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 274 730 | 13 757 400 | 96 195 649 | 132 180 445 | 74 329 400 |
| Puhaskasum | 103 331 | -624 724 | -983 903 | 826 363 | 2 170 186 |
| Käibevara | 9 093 564 | 3 696 772 | 60 132 929 | 77 135 489 | 28 194 456 |
| Põhivara | 1 050 833 | 892 976 | 867 102 | 745 704 | 457 614 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 144 397 | 4 589 748 | 61 000 031 | 77 881 193 | 28 652 070 |
| Kohustised kokku | 7 537 151 | 2 338 212 | 58 680 248 | 74 830 791 | 26 479 384 |
| Omakapital | 2 607 246 | 2 251 536 | 2 319 783 | 3 050 402 | 2 172 686 |
| Kasumimarginaal | 0,9 % | -4,5 % | -1,0 % | 0,6 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 093 564 € · 89,6 %
- Põhivara 1 050 833 € · 10,4 %
- Lühiajalised kohustised 7 537 151 € · 74,3 %
- Omakapital 2 607 246 € · 25,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 696 014 € | 752 731 € | 1 462 470 € | 318 |
| II kv 2026 | 644 431 € | 701 111 € | 2 132 915 € | 298 |
| I kv 2026 | 629 429 € | 710 651 € | 5 197 768 € | 290 |
| IV kv 2025 | 747 069 € | 809 357 € | 2 531 516 € | 294 |
| III kv 2025 | 810 983 € | 941 141 € | 3 918 669 € | 321 |
| II kv 2025 | 936 372 € | 1 015 692 € | 1 907 432 € | 360 |
| I kv 2025 | 974 478 € | 1 050 617 € | 3 989 893 € | 416 |
| IV kv 2024 | 932 906 € | 1 057 949 € | 3 458 583 € | 436 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 232 005 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 250 910 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 487 490 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 517 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 18,1 %
- 13. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 10 144 397 €
- 14. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 11 274 730 €
- 15. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 3 tk
- 19. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 74,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.2025Muutmiskanne Ä 50160770 / 11
-
06.06.2025Muutmiskanne Ä 50160770 / 10
-
22.05.2025Muutmiskanne Ä 50160770 / 9
-
14.05.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 50160770 / 8
-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 50160770 / M7
-
14.04.2025Muutmiskanne Ä 50160770 / M5
-
14.04.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 50160770 / M6
-
16.09.2024Muutmiskanne Ä 50160770 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50160770 / 6
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50160770 / 5
-
08.04.2022Kommertspandi avamiskanne K 50160770 / 4
-
25.03.2022Kommertspandi avamiskanne K 50160770 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 16.09.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 31.08.2022 | Suurettevõtja |