Flameflow OÜ
Registrisse kantud 16130590Flameflow OÜ (registrikood 16130590) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük (EMTAK 46841). 2025. aasta müügitulu oli 91 712 eurot ja puhaskasum 3 709 eurot, bilansimaht 12 042 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Risto Bernstein. Juhatuse liige on Risto Bernstein. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.12.2020 (5 a 9 k) · Kadaka tee 141, Tallinn, 12615
Registriandmed KMKR EE102337309 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102337309
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 2024: 9,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,7 % | 2024: 102,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,7 % | 2024: 92,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 8,8 |
| Müügitulu kasv | −2,8 % | 2024: +187,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 91 712 | 94 386 | 32 801 | 53 898 | 13 801 |
| Puhaskasum | 3 709 | 9 369 | -17 497 | 26 347 | 13 |
| Käibevara | 6 370 | 6 804 | 4 661 | 34 745 | 3 712 |
| Põhivara | 5 672 | 3 105 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 042 | 9 909 | 4 661 | 34 745 | 3 712 |
| Kohustised kokku | 2 201 | 777 | 1 798 | 5 885 | 3 699 |
| Omakapital | 9 841 | 9 132 | 2 863 | 28 860 | 13 |
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 9,9 % | -53,3 % | 48,9 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 370 € · 52,9 %
- Põhivara 5 672 € · 47,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 201 € · 18,3 %
- Omakapital 9 841 € · 81,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 21 062 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 053 € | 1 005 € | 24 749 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 895 € | 3 456 € | 22 683 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 299 € | 2 558 € | 25 813 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 293 € | 5 495 € | 25 134 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 590 € | 2 194 € | 21 040 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 239 € | 25 023 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 651 € | 20 705 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 021 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50163362 / 11
-
04.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50163362 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50163362 / 9
-
27.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50163362 / 8
-
12.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50163362 / 7
-
13.02.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50163362 / 6
-
23.02.2022Muutmiskanne Ä 50163362 / 5
-
14.02.2022Muutmiskanne Ä 50163362 / 4
-
02.02.2022Muutmiskanne Ä 50163362 / 3
-
18.01.2021Muutmiskanne Ä 50163362 / 2
-
31.12.2020Esmakanne Ä 50163362
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.02.2022 | Mikroettevõtja |