I-DEV OÜ
Registrisse kantud 16132471I-DEV OÜ (registrikood 16132471) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 62 250 eurot ja puhaskasum -1 350 eurot, bilansimaht 6 444 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Geoffrey Teva Bernicot. Juhatuse liige on Geoffrey Teva Bernicot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.01.2021 (5 a 9 k) · Raadiku tn 5, Tallinn, 13812
Registriandmed KMKR EE102377848 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102377848
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,2 % | 2024: -6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -35,9 % | 2024: -69,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,3 % | 2024: 74,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +18,6 % | 2024: +60,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 62 250 | 52 469 | 32 702 | 33 938 | 29 279 |
| Puhaskasum | -1 350 | -3 526 | 3 195 | -4 286 | 14 223 |
| Käibevara | 6 186 | 5 885 | 8 683 | 9 557 | 20 230 |
| Põhivara | 258 | 940 | 1 621 | 2 622 | 208 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 444 | 6 825 | 10 304 | 12 179 | 20 438 |
| Kohustised kokku | 2 688 | 1 718 | 1 672 | 2 242 | 6 215 |
| Omakapital | 3 756 | 5 107 | 8 632 | 9 937 | 14 223 |
| Kasumimarginaal | -2,2 % | -6,7 % | 9,8 % | -12,6 % | 48,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 186 € · 96,0 %
- Põhivara 258 € · 4,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 688 € · 41,7 %
- Omakapital 3 756 € · 58,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 225 € | 1 527 € | 19 195 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 694 € | 1 194 € | 16 430 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 739 € | 1 212 € | 16 430 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 288 € | 831 € | 16 017 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 481 € | 1 247 € | 15 939 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 200 € | 1 173 € | 15 830 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 697 € | 1 170 € | 14 661 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 045 € | 849 € | 13 611 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 408 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 509 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 37,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 398 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.06.2025Muutmiskanne Ä 50163570 / 9
-
17.09.2024Muutmiskanne Ä 50163570 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50163570 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50163570 / 6
-
08.03.2023Muutmiskanne Ä 50163570 / 5
-
13.09.2022Muutmiskanne Ä 50163570 / 4
-
10.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50163570 / 3
-
04.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50163570 / 2
-
05.01.2021Esmakanne Ä 50163570
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.05.2022 | Mikroettevõtja |