Eldertech OÜ
Registrisse kantud 16138019Eldertech OÜ (registrikood 16138019) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehtmetsa küla, tegevusala lukkude ja hingede tootmine (EMTAK 25621). 2025. aasta müügitulu oli 1 541 eurot ja puhaskasum -220 eurot, bilansimaht 14 606 eurot. Juhatuse liige on Janar Mägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2021 (5 a 9 k) · Kose mnt 34, Lehtmetsa küla, 74310
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lukkude ja hingede tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,3 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,5 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 162,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 541 | 0 | 333 | 4 915 | 13 603 |
| Puhaskasum | -220 | 87 | -277 | 2 100 | 10 332 |
| Käibevara | 14 606 | 14 569 | 14 439 | 14 932 | 12 832 |
| Põhivara | 0 | 173 | 216 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 606 | 14 742 | 14 655 | 14 932 | 12 832 |
| Kohustised kokku | 90 | – | – | – | – |
| Omakapital | 14 516 | 14 742 | 14 655 | 14 932 | 12 832 |
| Kasumimarginaal | -14,3 % | – | -83,2 % | 42,7 % | 76,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 606 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 90 € · 0,6 %
- Omakapital 14 516 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 162,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Janis Mägi
- Anija vald, Lehtmetsa küla, Kose mnt 34 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 50163866 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50163866 / 3
-
02.02.2022Muutmiskanne Ä 50163866 / 2
-
12.01.2021Esmakanne Ä 50163866
-
08.01.2021Esmakanne Ä 50163866 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.04.2022 | Mikroettevõtja |