OÜ First Ring
Registrisse kantud 16138485OÜ First Ring (registrikood 16138485) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2024. aasta müügitulu oli 35 488 eurot ja puhaskasum -285 136 eurot, bilansimaht 125 070 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heiko Leppik. Juhatuse liige on Heiko Leppik. Maksuvõlg on 1 650,60 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.01.2021 (5 a 9 k) · Purje tn 8, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE102336119 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102336119
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -803,5 % | 2023: 3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -231,1 % | 2023: 4,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2023: 61,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 43,6 | 2023: 2,4 |
| Müügitulu kasv | −93,7 % | 2023: −61,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 488 | 562 074 | 1 456 887 | 1 095 847 |
| Puhaskasum | -285 136 | 17 572 | 390 321 | 630 |
| Käibevara | 73 450 | 602 750 | 459 435 | 58 318 |
| Põhivara | 51 620 | 58 310 | 0 | 1 742 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 125 070 | 661 060 | 459 435 | 60 060 |
| Kohustised kokku | 1 683 | 252 537 | 68 484 | 59 430 |
| Omakapital | 123 387 | 408 523 | 390 951 | 630 |
| Kasumimarginaal | -803,5 % | 3,1 % | 26,8 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 450 € · 58,7 %
- Põhivara 51 620 € · 41,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 683 € · 1,3 %
- Omakapital 123 387 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 43,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 67 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 43 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 41 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 286 € | 0 € | 5 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 1 650,60 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.02.2025Muutmiskanne Ä 50164224 / 5
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 50164224 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50164224 / 3
-
10.02.2021Muutmiskanne Ä 50164224 / 2
-
13.01.2021Esmakanne Ä 50164224
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.08.2022 | Väikeettevõtja |