Signes OÜ
Registrisse kantud 16150517Signes OÜ (registrikood 16150517) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Veibri küla, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 26 668 eurot ja puhaskasum -56 444 eurot, bilansimaht 75 626 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Heering. Juhatuse liige on Siim Heering. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2021 (5 a 8 k) · Veibri põik 4, Veibri küla, 62220
Registriandmed KMKR EE102335741 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102335741
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -211,7 % | 2024: 37,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -353,8 % | 2024: 31,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,1 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 42,4 |
| Müügitulu kasv | −55,3 % | 2024: −9,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 668 | 59 645 | 65 680 | 50 952 | 11 631 |
| Puhaskasum | -56 444 | 22 566 | 39 635 | 7 384 | 10 561 |
| Käibevara | 19 745 | 17 986 | 16 597 | 10 122 | 8 880 |
| Põhivara | 55 881 | 54 834 | 37 233 | 10 425 | 4 280 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 75 626 | 72 820 | 53 830 | 20 547 | 13 160 |
| Kohustised kokku | 59 674 | 424 | 0 | 102 | 99 |
| Omakapital | 15 952 | 72 396 | 53 830 | 20 445 | 13 061 |
| Kasumimarginaal | -211,7 % | 37,8 % | 60,3 % | 14,5 % | 90,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 745 € · 26,1 %
- Põhivara 55 881 € · 73,9 %
- Lühiajalised kohustised 19 674 € · 26,0 %
- Pikaajalised kohustised 40 000 € · 52,9 %
- Omakapital 15 952 € · 21,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 100 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 778 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 7 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 874 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 122 € | 0 |
| II kv 2025 | 17 € | 0 € | 1 746 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 590 € | 0 € | 25 733 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 321 € | 0 € | 27 336 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 33 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siim Heering
- PVC Enclosure OÜ Osanik
- HTechnologies OÜ Juhatuse liige
- HeliSHIP OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeibri põik 4, Veibri küla, 62220
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Luunja vald 400 000 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Varitseva õhuründemoona raamleping 400 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 09.01.2026 · ühispakkumus · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 50165499 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50165499 / 3
-
03.02.2021Muutmiskanne Ä 50165499 / 2
-
29.01.2021Esmakanne Ä 50165499
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Väikeettevõtja |