MRLECOM OÜ
Registrisse kantud 16152290MRLECOM OÜ (registrikood 16152290) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 794 520 eurot ja puhaskasum 40 674 eurot, bilansimaht 232 685 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jean-Baptiste Marcellin Maurel. Juhatuse liige on Jean-Baptiste Marcellin Maurel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.02.2021 (5 a 8 k) · Endla tn 77, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE102337147 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102337147
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 2024: 11,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2024: 86,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 7,2 |
| Müügitulu kasv | +79,4 % | 2024: −15,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 794 520 | 442 951 | 525 002 | 803 906 | 307 666 |
| Puhaskasum | 40 674 | 51 870 | 127 770 | 124 890 | 23 669 |
| Käibevara | 232 685 | 218 720 | 233 386 | 172 730 | 51 358 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 232 685 | 218 720 | 233 386 | 172 730 | 51 358 |
| Kohustised kokku | 63 878 | 30 587 | 45 023 | 41 671 | 27 689 |
| Omakapital | 168 807 | 188 133 | 188 363 | 131 059 | 23 669 |
| Kasumimarginaal | 5,1 % | 11,7 % | 24,3 % | 15,5 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 232 685 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 63 878 € · 27,5 %
- Omakapital 168 807 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 538 € | 1 663 € | 41 024 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 509 € | 1 631 € | 21 825 € | 1 |
| I kv 2026 | 18 406 € | 1 567 € | 131 605 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 449 € | 1 567 € | 226 879 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 449 € | 1 567 € | 7 740 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 449 € | 1 567 € | 27 413 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 737 € | 2 225 € | 75 853 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 039 € | 2 842 € | 130 119 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 513 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 554 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 675 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 066 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50165704 / 4
-
14.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50165704 / 3
-
26.04.2022Muutmiskanne Ä 50165704 / 2
-
02.02.2021Esmakanne Ä 50165704
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |