Intimus OÜ
Registrisse kantud 16154159Intimus OÜ (registrikood 16154159) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus (EMTAK 86931). 2025. aasta müügitulu oli 13 204 eurot ja puhaskasum -2 077 eurot, bilansimaht 8 725 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Tamme. Juhatuse liige on Annika Tamme. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2021 (5 a 8 k) · Pikk tn 3, Rakvere linn, 44307
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,7 % | 2024: 7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,2 % | 2024: 9,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,0 % | 2024: 91,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | +11,0 % | 2024: −3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 204 | 11 900 | 12 380 | 10 071 | 4 490 |
| Puhaskasum | -2 077 | 937 | 600 | 5 145 | 834 |
| Käibevara | 1 795 | 5 594 | 3 942 | 6 379 | 954 |
| Põhivara | 6 930 | 5 395 | 5 400 | 2 265 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 725 | 10 989 | 9 342 | 8 644 | 954 |
| Kohustised kokku | 786 | 973 | 263 | 165 | 120 |
| Omakapital | 7 939 | 10 016 | 9 079 | 8 479 | 834 |
| Kasumimarginaal | -15,7 % | 7,9 % | 4,8 % | 51,1 % | 18,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 795 € · 20,6 %
- Põhivara 6 930 € · 79,4 %
- Lühiajalised kohustised 786 € · 9,0 %
- Omakapital 7 939 € · 91,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 513 € | 582 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 513 € | 582 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 631 € | 723 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 656 € | 759 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 983 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 983 € | 1 138 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 656 € | 759 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 834 € | 904 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 171 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 194 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 373 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Tamme
- Intimus Training OÜ Osanik
- Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50165888 / 4
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50165888 / 3
-
21.03.2022Muutmiskanne Ä 50165888 / 2
-
04.02.2021Esmakanne Ä 50165888
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.04.2022 | Mikroettevõtja |