OÜ UVVU
Registrisse kantud 16154194OÜ UVVU (registrikood 16154194) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala visuaalkunstiloome (EMTAK 90121). 2025. aasta müügitulu oli 6 505 eurot ja puhaskasum 1 886 eurot, bilansimaht 12 070 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Terje Noormägi. Juhatuse liige on Terje Noormägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2021 (5 a 8 k) · Pärna tn 4, Tartu linn, 50603
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Visuaalkunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,7 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 89,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +43,5 % | 2024: +73,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 505 | 4 532 | 2 612 | 2 947 | 3 382 |
| Puhaskasum | 1 886 | 853 | 520 | 1 215 | 4 935 |
| Käibevara | 5 453 | 4 646 | 4 597 | 3 423 | 1 763 |
| Põhivara | 6 617 | 5 477 | 4 672 | 5 327 | 5 890 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 070 | 10 123 | 9 269 | 8 750 | 7 653 |
| Kohustised kokku | 61 | 0 | 0 | 0 | 118 |
| Omakapital | 12 009 | 10 123 | 9 269 | 8 750 | 7 535 |
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 18,8 % | 19,9 % | 41,2 % | 145,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 453 € · 45,2 %
- Põhivara 6 617 € · 54,8 %
- Lühiajalised kohustised 61 € · 0,5 %
- Omakapital 12 009 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 89,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
90121 Visuaalkunstiloome põhitegevus 4 265 €
-
1512 Mis tahes materjalist kohvrite, käekottide, sadulsepatoodete ja rakmete tootmine 1 305 €
-
1429 Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine 884 €
-
14101 Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine 51 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 650 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tartu Loomemajanduskeskus · maksed 650 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50164847 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50164847 / 3
-
21.07.2022Muutmiskanne Ä 50164847 / 2
-
04.02.2021Esmakanne Ä 50164847
-
21.01.2021Esmakanne Ä 50164847 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |