Rochna Invest OÜ
Registrisse kantud 16154403Rochna Invest OÜ (registrikood 16154403) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 69 347 eurot ja puhaskasum 248 711 eurot, bilansimaht 8 535 747 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rochna Holdings Ltd. Ettevõttel on osalus 10 ettevõttes. Juhatuse liige on Kristjan Tammaru. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2021 (5 a 8 k) · Pikk tn 30, Tallinn, 10133
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 358,6 % | 2024: 214,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,9 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 83,2 | 2024: 94,6 |
| Müügitulu kasv | +1,5 % | 2024: −18,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 69 347 | 68 311 | 83 888 | 92 314 | 34 730 |
| Puhaskasum | 248 711 | 146 814 | 206 160 | 226 838 | 111 043 |
| Käibevara | 673 454 | 1 372 344 | 1 159 904 | 881 943 | 1 228 038 |
| Põhivara | 7 862 293 | 6 750 190 | 6 812 101 | 6 973 573 | 6 399 401 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 535 747 | 8 122 534 | 7 972 005 | 7 855 516 | 7 627 439 |
| Kohustised kokku | 8 092 | 14 507 | 10 792 | 7 635 | 6 396 |
| Omakapital | 8 527 655 | 8 108 027 | 7 961 213 | 7 847 881 | 7 621 043 |
| Kasumimarginaal | 358,6 % | 214,9 % | 245,8 % | 245,7 % | 319,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 673 454 € · 7,9 %
- Põhivara 7 862 293 € · 92,1 %
- Lühiajalised kohustised 8 092 € · 0,1 %
- Omakapital 8 527 655 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 83,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 610 € | 6 692 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 185 € | 6 248 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 572 € | 2 334 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 414 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 68 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 414 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 339 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 385 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 203 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 231 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 290 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rochna Holdings Ltd
- Bisly OÜ Osanik
-
Timo Rein
- K78 OÜ Juhatuse liige
- OÜ Riga Residences Tegelik kasusaaja
- Rocketride Syndicate OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristjan Tammaru
- Nizin OÜ Osanik
Varasemad isikud (1)
- Liina Vahtras · Juhatuse liige · kuni 29.09.2026
Osalused teistes ettevõtetes (10)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| K78 OÜ | 50 % | 1 250 € | 03.09.2023 | 493 320 €2025 |
| Rocketride Syndicate OÜ | 29,55 % | 2 955 € | 12.08.2026 | – |
| OÜ Riga Residences | 25 % | 2 000 € | 21.03.2024 | – |
| Farm In Productions OÜ | 6,26 % | 11 667 € | 16.08.2023 | 5 447 291 €2025 |
| Bidrent OÜ | 4,87 % | 244 € | 25.08.2026 | 499 907 €2025 |
| Recruitment Software OÜ | 3,06 % | 136 € | 01.09.2023 | 913 217 €2025 |
| OÜ Antegenes | 2,07 % | 72 € | 01.09.2023 | 431 884 €2025 |
| yuMuuv OÜ | 0,71 % | 20 € | 16.08.2023 | 1 033 425 €2025 |
| Scrubin OÜ | 0,63 % | 19 € | 14.02.2025 | 84 766 €2025 |
| Sundog Ventures OÜ | 0,61 % | 19 € | 12.09.2024 | 54 598 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (23)
-
K78 OÜ 50 %
-
Rocketride Syndicate OÜ 29,55 %
-
-
OÜ Riga Residences 25 %
-
Farm In Productions OÜ 6,26 %
-
Bidrent OÜ 4,87 %
-
Recruitment Software OÜ 3,06 %
-
OÜ Antegenes 2,07 %
-
yuMuuv OÜ 0,71 %
-
Scrubin OÜ 0,63 %
-
Sundog Ventures OÜ 0,61 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 58. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kinnisvara 23 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.09.2026Muutmiskanne Ä 50165921 / 3
-
29.09.2026Juhatusest lahkus Liina Vahtras
-
29.09.2026Juhatusse lisandus Kristjan Tammaru
-
21.06.2023Muutmiskanne Ä 50165921 / 2
-
04.02.2021Esmakanne Ä 50165921
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |