Pro-Age OÜ
Registrisse kantud 16157867Pro-Age OÜ (registrikood 16157867) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 249 205 eurot ja puhaskasum 499 eurot, bilansimaht 134 040 eurot. Juhatuse liige on Olga Laško. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2021 (5 a 8 k) · Paju tn 1a, Tartu linn, 50603
Registriandmed KMKR EE102339637 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102339637
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2024: 55,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,9 % | 2024: 4,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −0,4 % | 2024: −20,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 249 205 | 250 148 | 316 369 | 213 270 | 56 279 |
| Puhaskasum | 499 | 3 358 | 35 284 | 3 874 | -63 987 |
| Käibevara | 25 294 | 37 202 | 35 380 | 8 443 | 1 737 |
| Põhivara | 108 746 | 114 494 | 123 850 | 115 578 | 28 277 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 134 040 | 151 696 | 159 230 | 124 021 | 30 014 |
| Kohustised kokku | 127 512 | 145 667 | 181 559 | 181 634 | 91 501 |
| Omakapital | 6 528 | 6 029 | -22 329 | -57 613 | -61 487 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 1,3 % | 11,2 % | 1,8 % | -113,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 294 € · 18,9 %
- Põhivara 108 746 € · 81,1 %
- Lühiajalised kohustised 28 093 € · 21,0 %
- Pikaajalised kohustised 99 419 € · 74,2 %
- Omakapital 6 528 € · 4,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 028 € | 8 244 € | 63 633 € | 7 |
| II kv 2026 | 19 783 € | 8 542 € | 79 141 € | 7 |
| I kv 2026 | 16 508 € | 8 016 € | 63 590 € | 7 |
| IV kv 2025 | 17 893 € | 8 222 € | 62 931 € | 5 |
| III kv 2025 | 16 067 € | 7 723 € | 56 173 € | 5 |
| II kv 2025 | 18 819 € | 8 338 € | 81 722 € | 5 |
| I kv 2025 | 18 614 € | 9 832 € | 67 895 € | 5 |
| IV kv 2024 | 17 922 € | 10 118 € | 61 020 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 676 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 748 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 211 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 755 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Olga Laško
- Laško Beauty Company OÜ Tegelik kasusaaja
-
Regina Gontšukova
- RAGH OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 27. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 249 205 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.08.2024Muutmiskanne Ä 50166287 / 6
-
20.03.2024Muutmiskanne Ä 50166287 / 5
-
16.02.2024Muutmiskanne Ä 50166287 / M2
-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 50166287 / 4
-
28.12.2023Muutmiskanne Ä 50166287 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50166287 / 3
-
02.05.2022Muutmiskanne Ä 50166287 / 2
-
09.02.2021Esmakanne Ä 50166287
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |