Cleveroad OÜ
Registrisse kantud 16165909Cleveroad OÜ (registrikood 16165909) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 886 296 eurot ja puhaskasum -162 910 eurot, bilansimaht 1 122 099 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Yevgen Altynpara. Juhatuse liige on Yevgen Altynpara. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.02.2021 (5 a 7 k) · Tuukri tn 19-315, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE102432398 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102432398
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,4 % | 2024: 37,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,5 % | 2024: 43,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3 484,8 | 2024: 4 689,6 |
| Müügitulu kasv | −40,4 % | 2024: +7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 886 296 | 1 485 851 | 1 385 660 | 1 223 663 | 271 298 |
| Puhaskasum | -162 910 | 560 646 | -62 527 | 516 687 | 269 880 |
| Käibevara | 1 122 099 | 1 284 961 | 724 299 | 786 915 | 269 950 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 122 099 | 1 284 961 | 724 299 | 786 915 | 269 950 |
| Kohustised kokku | 322 | 274 | 259 | 348 | 70 |
| Omakapital | 1 121 777 | 1 284 687 | 724 040 | 786 567 | 269 880 |
| Kasumimarginaal | -18,4 % | 37,7 % | -4,5 % | 42,2 % | 99,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 122 099 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 322 € · 0,0 %
- Omakapital 1 121 777 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3 484,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 422 246 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 401 261 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 549 551 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 454 124 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 379 239 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 520 785 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 528 724 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 592 380 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 140 749 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 43. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 40,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50167148 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50167148 / 2
-
19.02.2021Esmakanne Ä 50167148
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.01.2022 | Väikeettevõtja |