Young Eesti OÜ
Registrisse kantud 16170879Young Eesti OÜ (registrikood 16170879) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). 2025. aasta müügitulu oli 158 835 eurot ja puhaskasum 3 821 eurot, bilansimaht 227 647 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kristo Kasela, Raul Must. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.02.2021 (5 a 7 k) · Sõstra tn 3, Tallinn, 10616
Registriandmed KMKR EE102345388 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102345388
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sporditarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 2024: 3,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,3 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,2 % | 2024: 52,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +10,8 % | 2024: −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 158 835 | 143 405 | 151 982 | 77 451 | 42 680 |
| Puhaskasum | 3 821 | 5 272 | 33 937 | 8 531 | 6 276 |
| Käibevara | 222 591 | 75 949 | 51 727 | 46 802 | 15 999 |
| Põhivara | 5 056 | 5 056 | 5 056 | 5 056 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 227 647 | 81 005 | 56 783 | 51 858 | 15 999 |
| Kohustised kokku | 181 668 | 38 823 | 5 541 | 34 551 | 7 223 |
| Omakapital | 45 979 | 42 182 | 51 242 | 17 307 | 8 776 |
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 3,7 % | 22,3 % | 11,0 % | 14,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 222 591 € · 97,8 %
- Põhivara 5 056 € · 2,2 %
- Lühiajalised kohustised 181 668 € · 79,8 %
- Omakapital 45 979 € · 20,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 11 551 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 448 € | 0 € | 31 487 € | 0 |
| I kv 2026 | 11 415 € | 0 € | 56 295 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 40 819 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 17 907 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 39 600 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 406 € | 0 € | 45 880 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 70 € | 51 484 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 850 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Kasela
- Mittetulundusühing TONDIRABA SULGPALLIKLUBI Tegelik kasusaaja
- OÜ Rae Sulgpallikeskus Osanik
- mittetulundusühing TONDIRABA SULGPALLIKOOL Tegelik kasusaaja
- Sulgpalliteenused OÜ Tegelik kasusaaja
- Sulgpallid OÜ Juhatuse liige
- KYR OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Sulgpallipood Likvideerija Likvideerimisel
- Mittetulundusühing Getter Saar Juhatuse liige
-
Raul Must
- Eesti Sulgpalliliit Tegelik kasusaaja
- Raul Must Sulgpallikool MTÜ Tegelik kasusaaja
- Sulgpallid OÜ Tegelik kasusaaja
- KYR OÜ Osanik
- Raul Must MTÜ Tegelik kasusaaja
- RRML Invest OÜ Osanik
- Peetri Sulgpallikeskus OÜ Osanik
- Keila Sulgpallikeskus OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Sulgpallid OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 39 873 €2025 |
| Sulgpalliteenused OÜ | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 39 935 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Sulgpallid OÜ 100 %
-
Sulgpalliteenused OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 500 | 4 246 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Märjamaa Valla Spordikeskus · maksed 320 €
- Huvitegevuse ja Noorsootöö SA · maksed 180 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50167504 / 2
-
26.02.2021Esmakanne Ä 50167504
-
25.02.2021Esmakanne Ä 50167504 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.05.2022 | Väikeettevõtja |