Kerder OÜ
Registrisse kantud 16172890Kerder OÜ (registrikood 16172890) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 2 518 995 eurot ja puhaskasum 1 843 eurot, bilansimaht 295 560 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Mõttus. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mait Mõttus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.03.2021 (5 a 7 k) · Piiri tn 14, Pärnu linn, 80036
Registriandmed KMKR EE102361757 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102361757
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: 2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: 45,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,2 % | 2024: 29,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +79,8 % | 2024: +224,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 518 995 | 1 400 958 | 432 198 | 945 638 | 28 260 |
| Puhaskasum | 1 843 | 40 706 | 3 807 | 17 386 | 25 998 |
| Käibevara | 273 185 | 276 401 | 106 556 | 46 260 | 29 791 |
| Põhivara | 22 375 | 29 703 | 31 369 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 295 560 | 306 104 | 137 925 | 46 260 | 29 791 |
| Kohustised kokku | 203 320 | 215 707 | 88 234 | 376 | 1 293 |
| Omakapital | 92 240 | 90 397 | 49 691 | 45 884 | 28 498 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2,9 % | 0,9 % | 1,8 % | 92,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 273 185 € · 92,4 %
- Põhivara 22 375 € · 7,6 %
- Lühiajalised kohustised 186 771 € · 63,2 %
- Pikaajalised kohustised 16 549 € · 5,6 %
- Omakapital 92 240 € · 31,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 195 € | 0 € | 210 845 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 177 € | 0 € | 249 774 € | 0 |
| I kv 2026 | 726 € | 0 € | 175 210 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 132 € | 0 € | 273 690 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 375 € | 0 € | 268 360 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 691 225 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 832 868 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 703 517 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 65 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 282 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Silva Materia OÜ | 33,33 % | 1 000 € | 01.04.2025 | 127 325 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Silva Materia OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPiiri tn 14, Pärnu linn, 80036
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 2 518 995 €
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 38,6 %
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 79,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.06.2025Muutmiskanne Ä 50167892 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50167892 / 4
-
13.04.2021Ümberkujundamiskanne Ä 50167892 / 3
-
12.04.2021Muutmiskanne Ä 50167892 / 2
-
01.03.2021Esmakanne Ä 50167892
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |