Linegray OÜ
Registrisse kantud 16177634Linegray OÜ (registrikood 16177634) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonestusprojektide arendus (EMTAK 68121). 2025. aasta müügitulu oli 203 000 eurot ja puhaskasum 53 245 eurot, bilansimaht 321 439 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Grayline OÜ. Juhatuse liige on Tarvo Teder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2021 (5 a 7 k) · Manufaktuuri tänav T2, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonestusprojektide arendus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,2 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 59,5 % | 2024: -13,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,8 % | 2024: 14,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 203 000 | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 53 245 | -4 704 | -1 612 | 11 | 939 |
| Käibevara | 224 480 | 168 083 | 151 959 | 36 974 | 39 500 |
| Põhivara | 96 959 | 89 649 | 0 | 111 134 | 103 134 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 321 439 | 257 732 | 151 959 | 148 108 | 142 634 |
| Kohustised kokku | 231 963 | 221 501 | 111 024 | 105 562 | 100 099 |
| Omakapital | 89 476 | 36 231 | 40 935 | 42 546 | 42 535 |
| Kasumimarginaal | 26,2 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 224 480 € · 69,8 %
- Põhivara 96 959 € · 30,2 %
- Lühiajalised kohustised 231 963 € · 72,2 %
- Omakapital 89 476 € · 27,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 43 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 546 € | 589 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 523 € | 589 € | 0 € | 1 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarvo Teder
- Hepsor Phoenix 2 OÜ Juhatuse liige
- Järvepõllu 9 OÜ Juhatuse liige
- Rocca Investments AS Juhatuse liige
- AS Tolaram Investments Juhatuse liige
- Järvesalu 5 OÜ Juhatuse liige
- Manufaktuuri Jaotusvõrk OÜ Juhatuse liige
- AS PHOENIX LAND Juhatuse liige
- Tallinn, Lai tn 44 // Pagari tn 1 // Pikk tn 59 korteriühistu Juhatuse liige
-
Grayline OÜ
- B.H.Techno Assets 1 OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Grayline OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50167116 / 5
-
16.03.2021Muutmiskanne Ä 50167116 / 4
-
14.03.2021Muutmiskanne Ä 50167116 / 2
-
14.03.2021Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 50167116 / 3
-
08.03.2021Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile) Ä 50167116
-
19.02.2021Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50167116 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |