Hevi Optronics OÜ
Registrisse kantud 16188916Hevi Optronics OÜ (registrikood 16188916) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 27 154 329 eurot ja puhaskasum 7 558 761 eurot, bilansimaht 19 806 153 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kristjan Tiimus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.03.2021 (5 a 6 k) · Joa tee 11, Vääna küla, 76903
Registriandmed KMKR EE102352669 · osakapital 11 667 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102352669
- Osakapital
- 11 667 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,8 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 77,7 % | 2024: 63,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,1 % | 2024: 52,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +173,1 % | 2024: +124,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 154 329 | 9 943 008 | 4 425 263 | 66 996 | – |
| Puhaskasum | 7 558 761 | 1 378 862 | 1 379 494 | 18 729 | 16 660 |
| Käibevara | 17 542 632 | 2 927 057 | 1 421 142 | 70 110 | 17 918 |
| Põhivara | 2 263 521 | 1 221 609 | 559 286 | 30 036 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 806 153 | 4 148 666 | 1 980 428 | 100 146 | 17 918 |
| Kohustised kokku | 10 079 723 | 1 980 997 | 630 041 | 62 257 | 1 258 |
| Omakapital | 9 726 430 | 2 167 669 | 1 350 387 | 37 889 | 16 660 |
| Kasumimarginaal | 27,8 % | 13,9 % | 31,2 % | 28,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 542 632 € · 88,6 %
- Põhivara 2 263 521 € · 11,4 %
- Lühiajalised kohustised 10 029 176 € · 50,6 %
- Pikaajalised kohustised 50 547 € · 0,3 %
- Omakapital 9 726 430 € · 49,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 279 022 € | 196 492 € | 14 399 856 € | 43 |
| II kv 2026 | 1 121 617 € | 161 249 € | 17 802 671 € | 30 |
| I kv 2026 | 543 376 € | 139 970 € | 18 953 349 € | 27 |
| IV kv 2025 | 533 831 € | 110 689 € | 9 650 386 € | 17 |
| III kv 2025 | 741 417 € | 101 406 € | 10 318 027 € | 17 |
| II kv 2025 | 94 086 € | 79 101 € | 5 222 337 € | 16 |
| I kv 2025 | 333 601 € | 78 574 € | 6 222 114 € | 13 |
| IV kv 2024 | 111 090 € | 45 564 € | 2 238 557 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 93 007 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 65 497 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 70,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 799 952 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 929 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Tiimus
- Hevi Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Hevi OÜ Osanik
-
Quantum-Systems GmbH
- Quantum-Systems OÜ Osanik
- Quantum-Systems OÜ Osanik Kustutatud registrist
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hevi Engineering OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.05.2026 | 2 449 082 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Walt OÜ 10,53 %
-
Hevi OÜ 10,53 %
-
Pulpulaator OÜ 10,53 %
-
Põngel OÜ 8,42 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Hevi Engineering OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Harku vald 7 558 761 €
- 1. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Harku vald 27 154 329 €
- 1. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Harku vald 1 697 146 €
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Harku vald 472 423 €
- 3. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Harku vald 27 154 329 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 39 000 | 45 000 |
| Toetused kokku | 39 000 | 45 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KAITSEMINISTEERIUM · toetus 39 000 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 11.09.2024 · raamleping
-
Optiliste seadmete elutsükkel 9 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 27.06.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.06.2026Muutmiskanne Ä 50169585 / 9
-
21.05.2026Muutmiskanne Ä 50169585 / 8
-
04.03.2026Muutmiskanne Ä 50169585 / 7
-
04.12.2024Muutmiskanne Ä 50169585 / 5
-
04.12.2024Osanike muutmine Ä 50169585 / M4
-
04.12.2024Muutmiskanne Ä 50169585 / 6
-
02.12.2024Osanike muutmine Ä 50169585 / M3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50169585 / 4
-
17.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50169585 / 3
-
21.07.2022Muutmiskanne Ä 50169585 / 2
-
22.03.2021Esmakanne Ä 50169585
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 28.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.05.2022 | Mikroettevõtja |