DendevLab OÜ
Registrisse kantud 16191887DendevLab OÜ (registrikood 16191887) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2025. aasta müügitulu oli 149 951 eurot ja puhaskasum 75 642 eurot, bilansimaht 251 986 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ignacio Gabriel Orlandini. Juhatuse liige on Ignacio Gabriel Orlandini. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2021 (5 a 6 k) · Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102355446 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102355446
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,4 % | 2024: 95,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,0 % | 2024: 52,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −18,9 % | 2024: +87,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 149 951 | 184 957 | 98 773 | 0 | 142 004 |
| Puhaskasum | 75 642 | 176 760 | 61 661 | 4 555 | 90 928 |
| Käibevara | 250 921 | 336 404 | 157 144 | 95 483 | 91 023 |
| Põhivara | 1 065 | 0 | 0 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 251 986 | 336 404 | 157 144 | 95 483 | 91 023 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 |
| Omakapital | 251 986 | 336 404 | 157 144 | 95 483 | 90 928 |
| Kasumimarginaal | 50,4 % | 95,6 % | 62,4 % | – | 64,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 250 921 € · 99,6 %
- Põhivara 1 065 € · 0,4 %
- Omakapital 251 986 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 609 € | 0 € | 27 552 € | 0 |
| II kv 2026 | 18 315 € | 0 € | 27 703 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 34 203 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 36 251 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 308 € | 0 € | 42 702 € | 0 |
| II kv 2025 | 35 838 € | 0 € | 50 983 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 960 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 34 342 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 536 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 49,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 184 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
CompanioEstonia OÜ
- Mediaholic OÜ Muu roll
- IMPEXP SO ART OÜ Muu roll
- SpinUpGaming OÜ Muu roll
- Rankcastle OÜ Muu roll
- MariusMarketing WebNetwork OÜ Muu roll
- Waildar Data Consulting OÜ Muu roll
- NOBON Architecture OÜ Muu roll
- Ektocomms OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50169372 / 8
-
08.04.2025Muutmiskanne Ä 50169372 / 7
-
25.11.2024Muutmiskanne Ä 50169372 / 6
-
17.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50169372 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50169372 / 4
-
25.04.2023Muutmiskanne Ä 50169372 / 3
-
17.12.2021Muutmiskanne Ä 50169372 / 2
-
24.03.2021Esmakanne Ä 50169372
-
17.03.2021Esmakanne Ä 50169372 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |