Elda Angels OÜ
Registrisse kantud 16199570Elda Angels OÜ (registrikood 16199570) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Atla küla, tegevusala hotellid (EMTAK 55101). 2025. aasta müügitulu oli 469 096 eurot ja puhaskasum -46 452 eurot, bilansimaht 551 902 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maria Paulina Tamander. Juhatuse liige on Maria Paulina Tamander. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2021 (5 a 6 k) · Hülgeranna, Atla küla, 93322
Registriandmed KMKR EE102357208 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102357208
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hotellid
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 2024: -16,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -862,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -6,7 % | 2024: 1,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −6,9 % | 2024: +37,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 469 096 | 503 675 | 367 109 | 202 905 | 134 708 |
| Puhaskasum | -46 452 | -83 877 | -34 180 | 14 171 | -25 287 |
| Käibevara | 253 746 | 209 021 | 282 102 | 282 191 | 28 467 |
| Põhivara | 298 156 | 326 775 | 340 906 | 343 177 | 24 703 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 551 902 | 535 796 | 623 008 | 625 368 | 53 170 |
| Kohustised kokku | 588 668 | 526 069 | 615 804 | 608 984 | 75 957 |
| Omakapital | -36 766 | 9 727 | 7 204 | 16 384 | -22 787 |
| Kasumimarginaal | -9,9 % | -16,7 % | -9,3 % | 7,0 % | -18,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 253 746 € · 46,0 %
- Põhivara 298 156 € · 54,0 %
- Lühiajalised kohustised 210 980 € · 38,2 %
- Pikaajalised kohustised 377 688 € · 68,4 %
- Omakapital -36 766 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 106,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
55101 Hotellid põhitegevus 424 845 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 44 251 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 184 € | 15 883 € | 392 995 € | 14 |
| II kv 2026 | 0 € | 1 640 € | 68 986 € | 14 |
| I kv 2026 | 434 € | 4 409 € | 37 449 € | 6 |
| IV kv 2025 | 17 488 € | 13 243 € | 70 672 € | 10 |
| III kv 2025 | 37 342 € | 19 158 € | 291 809 € | 10 |
| II kv 2025 | 0 € | 1 455 € | 57 984 € | 20 |
| I kv 2025 | 3 037 € | 2 310 € | 37 498 € | 2 |
| IV kv 2024 | 17 164 € | 12 771 € | 81 499 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 395 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 294 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 130 998 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 727 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maria Paulina Tamander
- Hülgeranna Inglid OÜ Juhatuse liige
- Fine, Wood and Company OÜ Tegelik kasusaaja
- Elda Distillery OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHülgeranna, Atla küla, 93322
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 55) 32,2 %
- 11. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 55) 469 096 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 672 | – |
| Müük avalikule sektorile | 2 295 | 827 |
| Toetused kokku | 672 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 1 459 €
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 836 €
- Eesti Töötukassa · toetus 672 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50170717 / 3
-
16.12.2021Muutmiskanne Ä 50170717 / 2
-
05.04.2021Esmakanne Ä 50170717
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |