Osaühing Atterdag
Registrisse kantud 16199653Osaühing Atterdag (registrikood 16199653) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Järva-Jaani alev, tegevusala vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (EMTAK 4221). 2024. aasta müügitulu oli 33 006 eurot ja puhaskasum -8 952 eurot, bilansimaht 18 246 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Nukke. Juhatuse liige on Jüri Nukke. Maksuvõlg on 580,35 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.04.2021 (5 a 6 k) · Soo tn 5, Järva-Jaani alev, 73301
Registriandmed KMKR EE102356872 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102356872
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -27,1 % | 2023: 7,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -342,6 % | 2023: 27,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,3 % | 2023: 44,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2023: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −19,3 % | 2023: −30,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 006 | 40 914 | 58 737 | 45 857 |
| Puhaskasum | -8 952 | 3 222 | 3 250 | 2 639 |
| Käibevara | 1 234 | 3 689 | 8 839 | 0 |
| Põhivara | 17 012 | 22 359 | 4 145 | 6 429 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 246 | 26 048 | 12 984 | 6 429 |
| Kohustised kokku | 15 633 | 14 483 | 4 641 | 3 790 |
| Omakapital | 2 613 | 11 565 | 8 343 | 2 639 |
| Kasumimarginaal | -27,1 % | 7,9 % | 5,5 % | 5,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 234 € · 6,8 %
- Põhivara 17 012 € · 93,2 %
- Lühiajalised kohustised 8 233 € · 45,1 %
- Pikaajalised kohustised 7 400 € · 40,6 %
- Omakapital 2 613 € · 14,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 91 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 710 € | 541 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 722 € | 541 € | 2 997 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 112 € | 810 € | 294 € | 1 |
| I kv 2025 | 872 € | 774 € | 5 265 € | 1 |
| IV kv 2024 | 775 € | 826 € | 3 239 € | 1 |
| III kv 2024 | 2 043 € | 802 € | 12 041 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 944 € | 802 € | 11 481 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 580,35 €
- 29.09.2026 500,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSoo tn 5, Järva-Jaani alev, 73301
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 226 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 226 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50170334 / 3
-
03.03.2023Muutmiskanne Ä 50170334 / 2
-
05.04.2021Esmakanne Ä 50170334
-
30.03.2021Esmakanne Ä 50170334 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 09.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.11.2022 | Mikroettevõtja |