BestScan OÜ
Registrisse kantud 16201213BestScan OÜ (registrikood 16201213) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 383 217 eurot ja puhaskasum 10 798 eurot, bilansimaht 108 534 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margo Saabas. Juhatuse liige on Margo Saabas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.04.2021 (5 a 6 k) · Ülejõe tee 2, Keila linn, 76603
Registriandmed KMKR EE102358168 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102358168
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,6 % | 2024: 12,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,2 % | 2024: 41,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −4,8 % | 2024: +34,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 383 217 | 402 617 | 299 616 | 384 209 | 263 562 |
| Puhaskasum | 10 798 | 5 139 | -13 019 | 13 610 | 39 520 |
| Käibevara | 60 726 | 57 048 | 41 298 | 50 832 | 54 301 |
| Põhivara | 47 808 | 43 945 | 26 694 | 30 119 | 25 114 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 108 534 | 100 993 | 67 992 | 80 951 | 79 415 |
| Kohustised kokku | 56 237 | 59 494 | 31 631 | 25 321 | 37 395 |
| Omakapital | 52 297 | 41 499 | 36 361 | 55 630 | 42 020 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 1,3 % | -4,3 % | 3,5 % | 15,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 60 726 € · 56,0 %
- Põhivara 47 808 € · 44,0 %
- Lühiajalised kohustised 39 740 € · 36,6 %
- Pikaajalised kohustised 16 497 € · 15,2 %
- Omakapital 52 297 € · 48,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 964 € | 9 199 € | 159 359 € | 5 |
| II kv 2026 | 12 626 € | 6 589 € | 125 015 € | 5 |
| I kv 2026 | 13 912 € | 7 097 € | 111 594 € | 4 |
| IV kv 2025 | 17 598 € | 7 974 € | 115 405 € | 3 |
| III kv 2025 | 16 028 € | 7 853 € | 101 646 € | 3 |
| II kv 2025 | 16 051 € | 10 254 € | 83 664 € | 3 |
| I kv 2025 | 14 142 € | 11 526 € | 87 067 € | 3 |
| IV kv 2024 | 19 198 € | 10 394 € | 122 812 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 988 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 066 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 53 120 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 179 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Keila linn 383 217 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.10.2023Muutmiskanne Ä 50170769 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50170769 / 4
-
27.08.2021Muutmiskanne Ä 50170769 / 3
-
09.04.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50170769 / 2
-
07.04.2021Esmakanne Ä 50170769 / M2
-
07.04.2021Esmakanne Ä 50170769
-
06.04.2021Esmakanne Ä 50170769 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.04.2022 | Väikeettevõtja |