ViNails Studio OÜ
Registrisse kantud 16204242ViNails Studio OÜ (registrikood 16204242) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala küünetehnikuteenused (EMTAK 96222). 2025. aasta müügitulu oli 3 987 eurot ja puhaskasum 75 eurot, bilansimaht 3 819 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viktoria Kruberg. Juhatuse liige on Viktoria Kruberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.04.2021 (5 a 6 k) · Pärnu mnt 20, Tallinn, 10141
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Küünetehnikuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,7 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,0 % | 2024: 69,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +8,6 % | 2024: +48,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 987 | 3 672 | 2 468 | 6 676 | 5 150 |
| Puhaskasum | 75 | 161 | -277 | 52 | 240 |
| Käibevara | 2 983 | 2 887 | 2 983 | 3 440 | 3 413 |
| Põhivara | 836 | 980 | 1 124 | 1 625 | 1 829 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 819 | 3 867 | 4 107 | 5 065 | 5 242 |
| Kohustised kokku | 1 068 | 1 191 | 1 592 | 2 273 | 2 502 |
| Omakapital | 2 751 | 2 676 | 2 515 | 2 792 | 2 740 |
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 4,4 % | -11,2 % | 0,8 % | 4,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 983 € · 78,1 %
- Põhivara 836 € · 21,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 068 € · 28,0 %
- Omakapital 2 751 € · 72,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50171075 / 3
-
28.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50171075 / 2
-
12.04.2021Esmakanne Ä 50171075
-
09.04.2021Esmakanne Ä 50171075 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 23.05.2022 | Mikroettevõtja |