Viversof OÜ
Registrisse kantud 16206287Viversof OÜ (registrikood 16206287) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus (EMTAK 30112). 2025. aasta müügitulu oli 321 132 eurot ja puhaskasum -32 557 eurot, bilansimaht 119 930 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veronika Stalinskaya. Juhatuse liige on Veronika Stalinskaya. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.04.2021 (5 a 6 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 3, Tallinn, 10120
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,1 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -156,0 % | 2024: 67,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,4 % | 2024: 69,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +3,7 % | 2024: −29,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 321 132 | 309 576 | 440 680 | 539 580 | 515 114 |
| Puhaskasum | -32 557 | 35 799 | -41 920 | 2 817 | 54 233 |
| Käibevara | 21 244 | 57 830 | 37 470 | 82 556 | 127 424 |
| Põhivara | 98 686 | 19 384 | 32 307 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 119 930 | 77 214 | 69 777 | 82 556 | 127 424 |
| Kohustised kokku | 99 058 | 23 785 | 52 147 | 23 006 | 70 691 |
| Omakapital | 20 872 | 53 429 | 17 630 | 59 550 | 56 733 |
| Kasumimarginaal | -10,1 % | 11,6 % | -9,5 % | 0,5 % | 10,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 244 € · 17,7 %
- Põhivara 98 686 € · 82,3 %
- Lühiajalised kohustised 99 058 € · 82,6 %
- Omakapital 20 872 € · 17,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 776 € | 7 605 € | 0 € | 6 |
| II kv 2026 | 8 108 € | 8 422 € | 0 € | 8 |
| I kv 2026 | 6 336 € | 7 142 € | 0 € | 8 |
| IV kv 2025 | 7 096 € | 7 589 € | 0 € | 8 |
| III kv 2025 | 8 209 € | 9 182 € | 0 € | 8 |
| II kv 2025 | 8 301 € | 8 975 € | 0 € | 8 |
| I kv 2025 | 9 463 € | 10 538 € | 0 € | 8 |
| IV kv 2024 | 8 365 € | 9 304 € | 0 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 259 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 535 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 813 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 321 132 €
- 21. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 1 tk
- 33. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 3,7 %
- 34. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 45 876 €
- 44. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 321 132 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.12.2025Muutmiskanne Ä 50171439 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50171439 / 2
-
14.04.2021Esmakanne Ä 50171439
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.08.2022 | Väikeettevõtja |