OÜ ABBRO
Registrisse kantud 16208151OÜ ABBRO (registrikood 16208151) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Abruka küla, tegevusala puhkemajad (EMTAK 55202). 2025. aasta müügitulu oli 8 157 eurot ja puhaskasum -3 017 eurot, bilansimaht 14 274 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Leet Rauno Lember. Juhatuse liige on Leet Rauno Lember. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2021 (5 a 6 k) · Vahtra, Abruka küla, 93826
Registriandmed KMKR EE102363195 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102363195
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puhkemajad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -37,0 % | 2024: -94,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -54,5 % | 2024: -46,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +5,0 % | 2024: −65,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 157 | 7 766 | 22 227 | 6 722 | 1 000 |
| Puhaskasum | -3 017 | -7 349 | 471 | -414 | 152 |
| Käibevara | 8 168 | 10 291 | 8 760 | 6 038 | 4 252 |
| Põhivara | 6 106 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 274 | 10 291 | 8 760 | 6 038 | 4 252 |
| Kohustised kokku | 22 050 | 15 050 | 6 050 | 3 800 | 1 600 |
| Omakapital | -7 776 | -4 759 | 2 710 | 2 238 | 2 652 |
| Kasumimarginaal | -37,0 % | -94,6 % | 2,1 % | -6,2 % | 15,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 168 € · 57,2 %
- Põhivara 6 106 € · 42,8 %
- Lühiajalised kohustised 22 050 € · 154,5 %
- Omakapital -7 776 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 154,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 576 € | 0 |
| II kv 2026 | 30 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 785 € | 0 |
| IV kv 2025 | 819 € | 0 € | 3 345 € | 0 |
| III kv 2025 | 113 € | 0 € | 2 262 € | 0 |
| II kv 2025 | 76 € | 0 € | 1 650 € | 0 |
| I kv 2025 | 44 € | 0 € | 200 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 525 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Leet Rauno Lember
- Marduk Technologies OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Abbro Juhatuse liige
- LRL holdings OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVahtra, Abruka küla, 93826
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 037 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Harku Vallavalitsus · maksed 826 €
- Riigiside SA · maksed 211 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50171629 / 2
-
15.04.2021Esmakanne Ä 50171629
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |