Capsulation OÜ
Registrisse kantud 16208754Capsulation OÜ (registrikood 16208754) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 62 367 eurot, bilansimaht 798 589 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jordan Valdma. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Jordan Valdma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2021 (5 a 6 k) · Jõe tn 5, Tallinn, 10151
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,8 % | 2024: 19,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 33,2 | 2024: 33,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 62 367 | 143 809 | 89 676 | -77 842 | 175 082 |
| Käibevara | 1 429 | 1 421 | 1 511 | 1 471 | 221 716 |
| Põhivara | 797 160 | 734 801 | 590 879 | 501 243 | 439 153 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 798 589 | 736 222 | 592 390 | 502 714 | 660 869 |
| Kohustised kokku | 43 | 43 | 19 | 19 | 485 787 |
| Omakapital | 798 546 | 736 179 | 592 371 | 502 695 | 175 082 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 429 € · 0,2 %
- Põhivara 797 160 € · 99,8 %
- Lühiajalised kohustised 43 € · 0,0 %
- Omakapital 798 546 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 33,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jordan Valdma
- Ancapsulation OÜ Osanik
- Encapsulation OÜ Tegelik kasusaaja
- Osherel OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Producement OÜ Juhatuse liige
- Recapsulation OÜ Osanik
- Foundik OÜ Tegelik kasusaaja
- Producement Ventures OÜ Juhatuse liige
- Techism OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Producement Ventures OÜ | 33,33 % | 900 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Producement Ventures OÜ 33,33 %
Skeem
LEI 254900TS4LW2V9L11E06
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50171696 / 5
-
01.02.2022Muutmiskanne Ä 50171696 / 4
-
25.01.2022Muutmiskanne Ä 50171696 / M1
-
17.01.2022Muutmiskanne Ä 50171696 / 3
-
02.08.2021Muutmiskanne Ä 50171696 / 2
-
16.04.2021Esmakanne Ä 50171696
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 08.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.06.2022 | Väikeettevõtja |