Ebelind OÜ
Registrisse kantud 16210490Ebelind OÜ (registrikood 16210490) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Urvaste küla, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 1 558 eurot ja puhaskasum -968 eurot, bilansimaht 2 977 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ebe Lindorg. Juhatuse liige on Ebe Lindorg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2021 (5 a 5 k) · Kurila, Urvaste küla, 66518
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -62,1 % | 2024: -52,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,5 % | 2024: -27,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 35,2 |
| Müügitulu kasv | −23,2 % | 2024: −29,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 558 | 2 029 | 2 880 | 2 547 | 1 162 |
| Puhaskasum | -968 | -1 069 | -1 318 | -1 411 | 5 244 |
| Käibevara | 2 853 | 3 166 | 718 | 938 | 1 782 |
| Põhivara | 124 | 869 | 1 885 | 2 956 | 3 462 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 977 | 4 035 | 2 603 | 3 894 | 5 244 |
| Kohustised kokku | 0 | 90 | 88 | 61 | 0 |
| Omakapital | 2 977 | 3 945 | 2 515 | 3 833 | 5 244 |
| Kasumimarginaal | -62,1 % | -52,7 % | -45,8 % | -55,4 % | 451,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 853 € · 95,8 %
- Põhivara 124 € · 4,2 %
- Omakapital 2 977 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 126 € | 0 |
| IV kv 2024 | 104 € | 0 € | 511 € | 0 |
| III kv 2024 | 57 € | 0 € | 315 € | 0 |
| II kv 2024 | 47 € | 0 € | 455 € | 0 |
| I kv 2024 | 134 € | 0 € | 796 € | 0 |
| IV kv 2023 | 52 € | 0 € | 400 € | 0 |
| III kv 2023 | 83 € | 0 € | 560 € | 0 |
| II kv 2023 | 116 € | 0 € | 840 € | 0 |
I kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurila, Urvaste küla, 66518
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 056 | 1 056 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Antsla Vallavalitsus · maksed 1 056 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50169968 / 2
-
19.04.2021Esmakanne Ä 50169968
-
25.03.2021Esmakanne Ä 50169968 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Mikroettevõtja |