Luhamets OÜ
Registrisse kantud 16213927Luhamets OÜ (registrikood 16213927) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Linnamäe küla, tegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). 2025. aasta müügitulu oli 22 200 eurot ja puhaskasum 51 724 eurot, bilansimaht 850 270 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülo Luhamets. Juhatuse liikmed on Ülo Luhamets, Christina Luhamets. Maksuvõlg on 601,89 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.04.2021 (5 a 5 k) · Mõisa, Linnamäe küla, 66635
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 233,0 % | 2024: 479,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,9 % | 2024: 50,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,9 % | 2024: 34,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −16,1 % | 2024: +98,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 200 | 26 472 | 13 373 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 51 724 | 126 993 | 60 655 | 65 998 | 0 |
| Käibevara | 178 270 | 124 046 | 2 053 | 51 398 | – |
| Põhivara | 672 000 | 614 500 | 381 000 | 160 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 850 270 | 738 546 | 383 053 | 211 398 | – |
| Kohustised kokku | 544 900 | 484 900 | 256 400 | 145 400 | – |
| Omakapital | 305 370 | 253 646 | 126 653 | 65 998 | – |
| Kasumimarginaal | 233,0 % | 479,7 % | 453,6 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 178 270 € · 21,0 %
- Põhivara 672 000 € · 79,0 %
- Pikaajalised kohustised 544 900 € · 64,1 %
- Omakapital 305 370 € · 35,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02101 Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad põhitegevus 20 200 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 2 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 923 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 443 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 796 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 107 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 407 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 80 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 204 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 37 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 308 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 601,89 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Christina Luhamets
- Uus Maa Eleveni OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Varapartner Haldus OÜ Tegelik kasusaaja
- Mustaka Kaubandus OÜ Juhatuse liige
- Vahtrakodu OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMõisa, Linnamäe küla, 66635
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 763 |
| Toetused kokku | 2 763 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 763 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 601.89 €
-
10.09.2026Muutmiskanne Ä 50172233 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50172233 / 3
-
21.06.2023Muutmiskanne Ä 50172233 / 2
-
30.01.2023Muutmiskanne Ä 50172233 / M1
-
23.04.2021Esmakanne Ä 50172233
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |