Absolute Hideaway Selection OÜ
Registrisse kantud 16214068Absolute Hideaway Selection OÜ (registrikood 16214068) on 2021. aastal asutatud osaühing, tegevusala sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük (EMTAK 93192). 2025. aasta müügitulu oli 760 536 eurot ja puhaskasum 45 981 eurot, bilansimaht 164 131 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marcus Joachim Grande. Juhatuse liige on Marcus Joachim Grande. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2021 (5 a 5 k) · Cami de Sa Coma 16, Valldemossa, 07170
Registriandmed KMKR EE102364246 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102364246
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sportlik ja meelelahutuslik jahipidamine ja kalapüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,0 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,1 % | 2024: 85,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,1 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,5 | 2024: 61,0 |
| Müügitulu kasv | +47,4 % | 2024: +57,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 760 536 | 515 997 | 328 229 | 52 124 | 0 |
| Puhaskasum | 45 981 | 76 625 | 9 962 | 10 172 | -10 016 |
| Käibevara | 160 240 | 88 326 | 17 347 | 7 337 | 451 |
| Põhivara | 3 891 | 2 365 | 842 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 164 131 | 90 691 | 18 189 | 7 337 | 451 |
| Kohustised kokku | 29 371 | 1 448 | 5 571 | 4 681 | 7 967 |
| Omakapital | 134 760 | 89 243 | 12 618 | 2 656 | -7 516 |
| Kasumimarginaal | 6,0 % | 14,8 % | 3,0 % | 19,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 160 240 € · 97,6 %
- Põhivara 3 891 € · 2,4 %
- Lühiajalised kohustised 29 371 € · 17,9 %
- Omakapital 134 760 € · 82,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 € | 0 € | 328 108 € | 0 |
| II kv 2026 | 23 € | 0 € | 312 689 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 236 473 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 238 621 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 329 638 € | 0 |
| II kv 2025 | 32 € | 0 € | 343 620 € | 0 |
| I kv 2025 | 330 € | 0 € | 115 906 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 143 195 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 109 369 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aaroni Raamatupidamisteenused OÜ
- Promotype OÜ Muu roll
- PulsarVaruosa OÜ Muu roll
- Threls OÜ Muu roll
- LionSolarSolutions OÜ Muu roll
- Information Assurance 360 OÜ Muu roll
- TFV Consulting OÜ Muu roll
- Pelletton Estonia OÜ Muu roll
- LEISUREVENTS OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemCami de Sa Coma 16, Valldemossa, 07170
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 760 536 €
- 37. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 47,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.12.2025Muutmiskanne Ä 50172247 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50172247 / 3
-
05.04.2023Muutmiskanne Ä 50172247 / 2
-
25.04.2021Esmakanne Ä 50172247
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Mikroettevõtja |