Jeromans OÜ
Registrisse kantud 16214192Jeromans OÜ (registrikood 16214192) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööstustoote- ja moedisain (EMTAK 74111). 2025. aasta müügitulu oli 26 219 eurot ja puhaskasum 3 559 eurot, bilansimaht 4 705 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristiina Jeromans. Juhatuse liige on Kristiina Jeromans. Maksuvõlg on 381,06 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.04.2021 (5 a 5 k) · Pille tn 11/4, Tallinn, 10138
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstustoote- ja moedisain
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,6 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,9 % | 2024: -1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 81,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,2 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | +10,9 % | 2024: +1 138,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 219 | 23 649 | 1 909 | 1 934 | 900 |
| Puhaskasum | 3 559 | -25 | 1 379 | 765 | -1 244 |
| Käibevara | 4 705 | 1 691 | 899 | 20 | 266 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 705 | 1 691 | 899 | 20 | 266 |
| Kohustised kokku | 357 | 317 | 0 | 500 | 1 510 |
| Omakapital | 4 348 | 1 374 | 899 | -480 | -1 244 |
| Kasumimarginaal | 13,6 % | -0,1 % | 72,2 % | 39,6 % | -138,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 705 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 357 € · 7,6 %
- Omakapital 4 348 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 152 € | 1 211 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 988 € | 1 041 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 761 € | 802 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 019 € | 1 072 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 019 € | 1 072 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 019 € | 1 072 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 980 € | 1 031 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 902 € | 951 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 384 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 404 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 381,06 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 473 | 1 365 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 1 473 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 381.06 €
-
01.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
27.08.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50172259 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50172259 / 2
-
26.04.2021Esmakanne Ä 50172259
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 10.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.03.2024 | Mikroettevõtja |