Solarmasters OÜ
Registrisse kantud 16216156Solarmasters OÜ (registrikood 16216156) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala müüritööd (EMTAK 43911). 2025. aasta müügitulu oli 32 127 eurot ja puhaskasum -4 109 eurot, bilansimaht 30 375 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sergei Kostjuk. Juhatuse liige on Sergei Kostjuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2021 (5 a 5 k) · Pae tn 45, Tallinn, 13621
Registriandmed KMKR EE102365067 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102365067
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Müüritööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,8 % | 2024: 49,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,2 % | 2024: 95,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,6 % | 2024: 54,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −15,7 % | 2024: +221,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 127 | 38 119 | 11 845 | 34 390 | 6 336 |
| Puhaskasum | -4 109 | 18 919 | -5 924 | 6 164 | 637 |
| Käibevara | 28 125 | 35 338 | 10 832 | 16 568 | 6 711 |
| Põhivara | 2 250 | 1 000 | 1 250 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 375 | 36 338 | 12 082 | 16 568 | 6 711 |
| Kohustised kokku | 14 688 | 16 542 | 11 205 | 9 767 | 6 074 |
| Omakapital | 15 687 | 19 796 | 877 | 6 801 | 637 |
| Kasumimarginaal | -12,8 % | 49,6 % | -50,0 % | 17,9 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 125 € · 92,6 %
- Põhivara 2 250 € · 7,4 %
- Lühiajalised kohustised 14 688 € · 48,4 %
- Omakapital 15 687 € · 51,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 326 € | 365 € | 5 621 € | 3 |
| II kv 2026 | 446 € | 0 € | 10 277 € | 3 |
| I kv 2026 | 6 071 € | 405 € | 20 301 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 358 € | 809 € | 20 594 € | 2 |
| III kv 2025 | 1 504 € | 809 € | 4 377 € | 2 |
| II kv 2025 | 56 € | 0 € | 7 157 € | 2 |
| I kv 2025 | 56 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 56 € | 0 € | 7 202 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 122 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 874 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 78 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 097 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 097 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2025Muutmiskanne Ä 50170946 / 4
-
21.02.2024Muutmiskanne Ä 50170946 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50170946 / 2
-
27.04.2021Esmakanne Ä 50170946
-
09.04.2021Esmakanne Ä 50170946 / M2
-
08.04.2021Esmakanne Ä 50170946 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Mikroettevõtja |