Gallerycafe OÜ
Registrisse kantud 16216280Gallerycafe OÜ (registrikood 16216280) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranitegevus (EMTAK 5611). 2024. aasta müügitulu oli 518 902 eurot ja puhaskasum 133 859 eurot, bilansimaht 220 767 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jevgeni Podjatšev. Juhatuse liige on Jevgeni Podjatšev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2021 (5 a 5 k) · Rotermanni tn 6, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102388905 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102388905
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranitegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 25,8 % | 2023: 10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 72,3 % | 2023: 93,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,9 % | 2023: 64,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2023: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +8,2 % | 2023: +50,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 518 902 | 479 724 | 318 986 | – |
| Puhaskasum | 133 859 | 47 964 | 5 399 | -4 597 |
| Käibevara | 200 714 | 55 120 | 66 536 | 3 471 |
| Põhivara | 20 053 | 24 033 | 24 598 | 17 515 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 220 767 | 79 153 | 91 134 | 20 986 |
| Kohustised kokku | 35 642 | 27 887 | 87 832 | 23 083 |
| Omakapital | 185 125 | 51 266 | 3 302 | -2 097 |
| Kasumimarginaal | 25,8 % | 10,0 % | 1,7 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 200 714 € · 90,9 %
- Põhivara 20 053 € · 9,1 %
- Lühiajalised kohustised 35 642 € · 16,1 %
- Omakapital 185 125 € · 83,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 566 € | 26 533 € | 233 677 € | 23 |
| II kv 2026 | 48 397 € | 24 760 € | 172 332 € | 20 |
| I kv 2026 | 44 746 € | 24 691 € | 154 180 € | 20 |
| IV kv 2025 | 47 738 € | 25 017 € | 160 704 € | 21 |
| III kv 2025 | 56 900 € | 23 271 € | 221 513 € | 21 |
| II kv 2025 | 40 596 € | 20 964 € | 155 019 € | 19 |
| I kv 2025 | 34 139 € | 17 198 € | 133 766 € | 17 |
| IV kv 2024 | 35 069 € | 16 312 € | 138 323 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 855 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 844 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 77 892 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 739 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jevgeni Podjatšev
- Bruxx OÜ Tegelik kasusaaja
- Gobi resto OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ Mirastyle Juhatuse liige
- Buvteh Ehitus OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.11.2023Muutmiskanne Ä 50172499 / 7
-
21.11.2023Muutmiskanne Ä 50172499 / 6
-
10.11.2023Osanike muutmine Ä 50172499 / M4
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50172499 / 5
-
09.02.2023Muutmiskanne Ä 50172499 / 4
-
02.02.2023Muutmiskanne Ä 50172499 / M3
-
26.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50172499 / M2
-
28.02.2022Muutmiskanne Ä 50172499 / 3
-
04.01.2022Muutmiskanne Ä 50172499 / 2
-
08.12.2021Muutmiskanne Ä 50172499 / M1
-
27.04.2021Esmakanne Ä 50172499
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.01.2023 | Väikeettevõtja |