OÜ Maleva Betoon
Registrisse kantud 16220028OÜ Maleva Betoon (registrikood 16220028) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Juuliku küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 12 978 437 eurot ja puhaskasum 156 620 eurot, bilansimaht 2 480 696 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rene Maasepp. Juhatuse liige on Rene Maasepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.05.2021 (5 a 5 k) · Karjavärava tee 2, Juuliku küla, 75512
Registriandmed KMKR EE102420834 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102420834
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,3 % | 2024: 23,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,6 % | 2024: 48,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +142,6 % | 2024: −34,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 978 437 | 5 349 097 | 8 207 208 | 5 403 600 | 671 646 |
| Puhaskasum | 156 620 | 147 619 | 318 168 | 126 541 | 125 974 |
| Käibevara | 1 902 120 | 1 054 469 | 1 030 967 | 589 622 | 339 340 |
| Põhivara | 578 576 | 216 374 | 177 427 | 62 689 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 480 696 | 1 270 843 | 1 208 394 | 652 311 | 339 340 |
| Kohustised kokku | 1 745 773 | 650 040 | 635 211 | 397 296 | 210 866 |
| Omakapital | 734 923 | 620 803 | 573 183 | 255 015 | 128 474 |
| Kasumimarginaal | 1,2 % | 2,8 % | 3,9 % | 2,3 % | 18,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 902 120 € · 76,7 %
- Põhivara 578 576 € · 23,3 %
- Lühiajalised kohustised 1 583 480 € · 63,8 %
- Pikaajalised kohustised 162 293 € · 6,5 %
- Omakapital 734 923 € · 29,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 106 650 € | 269 274 € | 9 173 987 € | 78 |
| II kv 2026 | 307 423 € | 228 921 € | 2 169 081 € | 61 |
| I kv 2026 | 145 555 € | 182 030 € | 933 144 € | 62 |
| IV kv 2025 | 418 334 € | 389 043 € | 3 233 116 € | 88 |
| III kv 2025 | 328 382 € | 323 457 € | 2 106 037 € | 108 |
| II kv 2025 | 105 138 € | 101 918 € | 1 034 479 € | 117 |
| I kv 2025 | 105 370 € | 52 673 € | 1 050 216 € | 64 |
| IV kv 2024 | 68 755 € | 71 653 € | 1 299 808 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 368 883 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 89 758 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 057 996 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 213 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Saku vald 12 978 437 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Ehitus 55 tk
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saku vald 142,6 %
- 8. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Saku vald 33,9 %
- 17. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Saku vald 12 978 437 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.04.2025Muutmiskanne Ä 50172631 / 9
-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 50172631 / M3
-
21.04.2025Muutmiskanne Ä 50172631 / 8
-
06.02.2025Muutmiskanne Ä 50172631 / 7
-
05.02.2025Muutmiskanne Ä 50172631 / 6
-
22.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50172631 / 5
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50172631 / 4
-
30.09.2021Muutmiskanne Ä 50172631 / 3
-
23.09.2021Muutmiskanne Ä 50172631 / 2
-
01.05.2021Esmakanne Ä 50172631
-
28.04.2021Esmakanne Ä 50172631 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |