RakennusPlus OÜ
Registrisse kantud 16221944RakennusPlus OÜ (registrikood 16221944) on 2021. aastal asutatud osaühing, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2022. aasta müügitulu oli 349 161 eurot ja puhaskasum 27 939 eurot, bilansimaht 115 616 eurot. Juhatuse liige on Lauri Loosaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.2021 (5 a 5 k)
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | 8,0 % | 2021: 20,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 68,6 % | 2021: 80,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2021: 71,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2021: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +578,9 % | 2021: – |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 349 161 | 51 430 |
| Puhaskasum | 27 939 | 10 297 |
| Käibevara | 58 688 | 10 899 |
| Põhivara | 56 928 | 6 989 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 115 616 | 17 888 |
| Kohustised kokku | 74 880 | 5 091 |
| Omakapital | 40 736 | 12 797 |
| Kasumimarginaal | 8,0 % | 20,0 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 58 688 € · 50,8 %
- Põhivara 56 928 € · 49,2 %
- Lühiajalised kohustised 51 023 € · 44,1 %
- Pikaajalised kohustised 23 857 € · 20,6 %
- Omakapital 40 736 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteem–
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.11.2024Muutmiskanne Ä 50173096 / 7
-
26.08.2024Muutmiskanne Ä 50173096 / 6
-
13.05.2024Muutmiskanne Ä 50173096 / 5
-
06.05.2024Muutmiskanne Ä 50173096 / 4
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50173096 / 3
-
06.07.2021Muutmiskanne Ä 50173096 / 2
-
04.05.2021Esmakanne Ä 50173096
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |