OÜ Beibebaar
Registrisse kantud 16227148OÜ Beibebaar (registrikood 16227148) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala jookide serveerimine (EMTAK 56301). 2024. aasta müügitulu oli 34 845 eurot ja puhaskasum -8 892 eurot, bilansimaht 29 247 eurot. Juhatuse liige on Liisbeth Kirss. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2021 (5 a 5 k) · Kuninga tn 26, Pärnu linn, 80014
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jookide serveerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -25,5 % | 2023: 24,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -79,1 % | 2023: 45,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,5 % | 2023: 81,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2023: 5,3 |
| Müügitulu kasv | −7,5 % | 2023: −4,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 845 | 37 676 | 39 617 | 32 389 |
| Puhaskasum | -8 892 | 9 083 | 732 | 10 325 |
| Käibevara | 29 247 | 24 838 | 11 494 | 13 593 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 29 247 | 24 838 | 11 494 | 13 593 |
| Kohustised kokku | 18 000 | 4 698 | 437 | 3 268 |
| Omakapital | 11 247 | 20 140 | 11 057 | 10 325 |
| Kasumimarginaal | -25,5 % | 24,1 % | 1,8 % | 31,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 247 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 18 000 € · 61,5 %
- Omakapital 11 247 € · 38,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liisbeth Kirss
- osaühing Autoriehe Tegelik kasusaaja
- OÜ Lehtsabad Juhatuse liige
- OÜ CELESTIALVIRGIN Juhatuse liige
-
Moonika Põldvee
- OÜ Lehtsabad Osanik
-
Piia Paula Tarvis
- OÜ Lehtsabad Tegelik kasusaaja
- MTÜ Ludibrium Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 175 |
| Müük avalikule sektorile | 780 |
| Toetused kokku | 1 175 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Haridus- ja Noorteamet · toetus 1 175 €
- SA Pärnumaa Arenduskeskus · maksed 780 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2024Muutmiskanne Ä 50173643 / 5
-
01.02.2024Muutmiskanne Ä 50173643 / 4
-
09.01.2024Muutmiskanne Ä 50173643 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50173643 / 3
-
03.02.2022Muutmiskanne Ä 50173643 / 2
-
11.05.2021Esmakanne Ä 50173643
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 06.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.08.2022 | Väikeettevõtja |