PIMA OÜ
Registrisse kantud 16227549PIMA OÜ (registrikood 16227549) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 36 282 eurot ja puhaskasum -5 380 eurot, bilansimaht 14 560 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pierre-Louis Marie Roger Charles Du Bos. Juhatuse liige on Pierre-Louis Marie Roger Charles Du Bos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2021 (5 a 5 k) · Meistri tn 6, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE102381902 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102381902
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,8 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -50,5 % | 2024: 11,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,2 % | 2024: 93,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 15,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 282 | 0 | 18 754 | 49 014 | 17 025 |
| Puhaskasum | -5 380 | 2 022 | 1 671 | 12 685 | -491 |
| Käibevara | 14 560 | 19 636 | 17 684 | 18 500 | 4 649 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 560 | 19 636 | 17 684 | 18 500 | 4 649 |
| Kohustised kokku | 3 909 | 1 250 | 1 320 | 3 807 | 2 640 |
| Omakapital | 10 651 | 18 386 | 16 364 | 14 693 | 2 009 |
| Kasumimarginaal | -14,8 % | – | 8,9 % | 25,9 % | -2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 560 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 909 € · 26,8 %
- Omakapital 10 651 € · 73,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 706 € | 2 822 € | 11 167 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 186 € | 1 240 € | 7 214 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 14 447 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 633 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 202 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 984 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 488 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 902 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 941 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 722 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 50173686 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50173686 / 4
-
07.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50173686 / 3
-
28.05.2021Muutmiskanne Ä 50173686 / 2
-
19.05.2021Muutmiskanne Ä 50173686 / M1
-
11.05.2021Esmakanne Ä 50173686
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Väikeettevõtja |