Eneils OÜ
Registrisse kantud 16229213Eneils OÜ (registrikood 16229213) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala iluhooldus ja muud iluteenused (EMTAK 9622). 2025. aasta müügitulu oli 4 761 eurot ja puhaskasum -202 eurot, bilansimaht 3 082 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ene Norman. Juhatuse liige on Ene Norman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2021 (5 a 5 k) · Jugapuu põik 10/2, Tallinn, 12113
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Iluhooldus ja muud iluteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,2 % | 2024: 5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,6 % | 2024: 21,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −65,5 % | 2024: +159,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 761 | 13 793 | 5 315 | 3 198 | 2 850 |
| Puhaskasum | -202 | 699 | 31 | 10 | 43 |
| Käibevara | 3 082 | 3 284 | 3 691 | 2 553 | 2 748 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 082 | 3 284 | 3 691 | 2 553 | 2 748 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 1 106 | 0 | 205 |
| Omakapital | 3 082 | 3 284 | 2 585 | 2 553 | 2 543 |
| Kasumimarginaal | -4,2 % | 5,1 % | 0,6 % | 0,3 % | 1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 082 € · 100,0 %
- Omakapital 3 082 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 251 € | 269 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 754 € | 807 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 754 € | 807 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 683 € | 732 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 84 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 90 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJugapuu põik 10/2, Tallinn, 12113
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50173864 / 3
-
06.09.2021Muutmiskanne Ä 50173864 / 2
-
13.05.2021Esmakanne Ä 50173864
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.01.2022 | Mikroettevõtja |