IGNITUS OÜ
Registrisse kantud 16229271IGNITUS OÜ (registrikood 16229271) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 4 957 eurot ja puhaskasum -18 065 eurot, bilansimaht 7 961 eurot. Juhatuse liikmed on Hanna Nurme, Ken Ojakäär. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2021 (5 a 5 k) · Tuisu tn 5, Viljandi linn, 71009
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -364,4 % | 2024: 305,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -232,0 % | 2024: 63,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 2024: 88,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,8 | 2024: 8,6 |
| Müügitulu kasv | −55,8 % | 2024: +17,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 957 | 11 204 | 9 556 | 4 530 | 1 067 |
| Puhaskasum | -18 065 | 34 259 | 12 196 | 3 653 | 1 245 |
| Käibevara | 6 229 | 58 444 | 25 603 | 12 498 | 2 915 |
| Põhivara | 1 732 | 2 183 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 961 | 60 627 | 25 603 | 12 498 | 2 915 |
| Kohustised kokku | 174 | 6 775 | 6 010 | 5 100 | – |
| Omakapital | 7 787 | 53 852 | 19 593 | 7 398 | 2 915 |
| Kasumimarginaal | -364,4 % | 305,8 % | 127,6 % | 80,6 % | 116,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 229 € · 78,2 %
- Põhivara 1 732 € · 21,8 %
- Lühiajalised kohustised 174 € · 2,2 %
- Omakapital 7 787 € · 97,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 87 € | 0 |
| I kv 2026 | 119 € | 0 € | 678 € | 0 |
| IV kv 2025 | 302 € | 0 € | 1 523 € | 0 |
| III kv 2025 | 325 € | 40 € | 1 373 € | 0 |
| II kv 2025 | 248 € | 0 € | 1 303 € | 1 |
| I kv 2025 | 8 203 € | 0 € | 1 525 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 351 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ken Ojakäär
- Õllenaut OÜ Osanik Maksuvõlg
- DEUXSILIO OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTuisu tn 5, Viljandi linn, 71009
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.01.2026Muutmiskanne Ä 50173869 / 4
-
13.01.2026Muutmiskanne Ä 50173869 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50173869 / 3
-
20.12.2022Muutmiskanne Ä 50173869 / 2
-
13.05.2021Esmakanne Ä 50173869
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |