Dcream OÜ
Registrisse kantud 16230759Dcream OÜ (registrikood 16230759) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47111). 2025. aasta müügitulu oli 13 320 eurot ja puhaskasum 4 171 eurot, bilansimaht 8 698 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Daily Tull. Juhatuse liige on Daily Tull. Maksuvõlg on 144,75 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.05.2021 (5 a 5 k) · Luha tn 13, Võru linn, 65607
Registriandmed KMKR EE102373745 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102373745
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,3 % | 2024: 12,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,5 % | 2024: 56,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,2 % | 2024: 86,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,7 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | −16,4 % | 2024: +63,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 320 | 15 937 | 9 743 | 8 645 | 7 781 |
| Puhaskasum | 4 171 | 1 955 | -10 | 634 | 1 502 |
| Käibevara | 8 698 | 3 548 | 940 | 2 681 | 2 102 |
| Põhivara | 0 | 412 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 698 | 3 960 | 940 | 2 681 | 2 102 |
| Kohustised kokku | 592 | 520 | 520 | 512 | – |
| Omakapital | 8 106 | 3 440 | 420 | 2 169 | 2 102 |
| Kasumimarginaal | 31,3 % | 12,3 % | -0,1 % | 7,3 % | 19,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 698 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 592 € · 6,8 %
- Omakapital 8 106 € · 93,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 335 € | 435 € | 15 331 € | 1 |
| II kv 2026 | 308 € | 72 € | 1 525 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 35 € | 0 € | 278 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 902 € | 306 € | 11 998 € | 0 |
| II kv 2025 | 173 € | 0 € | 1 044 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 199 € | 209 € | 641 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 778 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 145 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 18,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 110 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 279 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 144,75 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 445,98 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 144.75 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50174033 / 2
-
17.05.2021Esmakanne Ä 50174033
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Mikroettevõtja |