Webrain OÜ
Registrisse kantud 16236489Webrain OÜ (registrikood 16236489) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 2 987 945 eurot ja puhaskasum 10 038 eurot, bilansimaht 85 525 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Kurganov. Juhatuse liige on Jüri Kurganov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2021 (5 a 4 k) · Endla tn 4, Tallinn, 10142
Registriandmed KMKR EE102654367 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102654367
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,6 % | 2024: 67,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 2024: 80,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,4 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | +46,3 % | 2024: +286,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 987 945 | 2 041 704 | 528 131 | 76 248 | 2 204 |
| Puhaskasum | 10 038 | 42 941 | 15 504 | 2 651 | 361 |
| Käibevara | 85 525 | 79 634 | 32 220 | 5 512 | 15 699 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 85 525 | 79 634 | 32 220 | 5 512 | 15 699 |
| Kohustised kokku | 11 529 | 15 677 | 11 204 | 0 | – |
| Omakapital | 73 996 | 63 957 | 21 016 | 5 512 | 2 861 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2,1 % | 2,9 % | 3,5 % | 16,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 525 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 529 € · 13,5 %
- Omakapital 73 996 € · 86,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 339 € | 2 039 € | 1 636 723 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 437 € | 2 039 € | 1 724 185 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 499 € | 1 896 € | 988 470 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 651 € | 1 824 € | 742 057 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 116 € | 1 824 € | 1 020 002 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 841 € | 1 824 € | 1 129 598 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 357 € | 1 649 € | 1 335 283 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 564 € | 1 513 € | 477 282 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 446 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 680 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 545 574 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 307 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 40. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 2 987 945 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50174659 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50174659 / 2
-
24.05.2021Esmakanne Ä 50174659
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Mikroettevõtja |